Aktuality

Příspěvky

7. kolo (2015/16): Cvikov - Rynoltice 2:1 (1:1)

29. 9. 2015

Oproti minulým zápasům došlo v řadách Rynoltic k velkému zlepšení, ale domácí hned na začátku využili trestného kopu. Přestože měli hosté výrazně lepší držení míče a také i více ze hry, v šancích neuspěli. To názorně předvedl po rychlém útoku Pudil. Po dobré hlavičce domácích a kvalitní hře hostů se konečně mezi střelce zapsal Ptáček, po krásné akci Jaroslava Vacka ve vápně. Zápas, který patřil hostům, pak ovlivnilo dvojí vynucené střídání Kopice a Ptáčka kvůli „koňarům“. Rynoltice trochu ztratily střed pole, ale i tak měl rozhodnout ze dvou šancí Černý. Remízový stav se změnil ke konci, kdy hosté na půlce ztratili míč a rychlou kombinaci zakončil přesný Moravec.

Branky: 5. Jirák, 83. Moravec – 40. Ptáček. Rozhodčí: Havel, ŽK: 2:4. Diváků: 180. Rynoltice: Škopek – M. Peřina, Bláha, Kotek, Švarc – Hanzl, Ptáček (70. J. Peřina), J. Vacek, Kopic (46. Tvrzník) – Černý, Pudil (56. T. Vacek).

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

6. kolo (2015/2016): Rynoltice - Stráž p. R. 0:4 (0:2)

22. 9. 2015

Hosté začali nebezpečnou střelou, po které zahrávali roh a z něho hlavou volný Mitáč skóroval. Domácí Kopic a po něm Kotek měli ke gólu velmi blízko, ale netrefovali se. Vliv na utkání mělo vynucené střídání zraněného gólmana Kubínka, za něhož šel chytat hráč z pole Tomáš Vacek. Hosté hráli jednoduchý fotbal a při útočných akcích se sedmkrát chytili do ofsajdu. Přesto jim další pokus vyšel a po přehození T. Vacka vedli o dvě branky. Domácí po přestávce začali hrát na tři obránce, měli hru pod kontrolou, jenže opět nedávali svoje šance. Zato hosté přidali po centru a hlavičce třetí branku. Rynoltičtí byli nebezpeční po vápno, dál neuspěli ani Kotek s Kopicem. Hosté vše přečkali a v 78. minutě pečetili výhru po dorážce čtvrtým gólem, když míč vypadl T. Vackovi.

Branky: 55. a 79. Cerman, 3. Mitáč, 44. Kotek. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 3:2. Diváků: 150. Rynoltice: Kubínek (31. Černý) – Tvrzník, T. Zeidler (70. Peřina), Hanzl, Švarc – Kopic, Ptáček, Jar. Vacek, Kotek – T. Vacek, Pudil.

5. kolo (2015/16): Rovensko p. T. - Rynoltice 3:2 (2:1)

17. 9. 2015

Rynoltice předvedly zatím nejhorší výkon v sezoně a prohrály zaslouženě, i když k remíze nakonec nebyly daleko. Rovensko v první půli dokázalo vytěžit ze svých gólových příležitostí maximum. Před odchodem do kabin sice snížil Černý, ale vyrovnat se nepodařilo. Navíc Rynoltičtí dostali dvě červené karty: V 70. minutě Bláha za oplácení a v nastaveném čase ještě Vacek. Mezitím již Rovensko vedlo 3:1 a Kopic pak snížil, nicméně Rynoltice odjely zpod Trosek bez bodu…

Branky: 25. Štěpnička, 40. Koudelka, 80. Koubek – 45. Černý, 85. Kopic. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 5:6, ČK: 70. Bláha, 90(+2). Jan Vacek (oba Rynoltice). Diváků: 75. Rynoltice: Kubínek – Švarc, Bláha, Hanzl (46. Zeidler) – Kotek (75. Peřina), Ptáček, Kopic, Peřina, Pudil – Jan Vacek, Černý (62. T. Vacek).

4. kolo (2015/16): Rynoltice - Hrádek n.N. 1:2 (1:1)

9. 9. 2015

Vyrovnaný zápas rozhodly chyby, a těch domácí vyrobili víc. Hrádek se představil
v dobré fazoně a byl silnější na míči než domácí. Vyložených šancí v bojovně vedeném zápase mnoho nebylo. Hosté využili trestný kop do vápna, kde se hlavičkou prosadil Ondřej Holeček. Hra se přelévala od branky k brance, po šestnáctky. Domácí měli nebezpečnou situaci ve 27. minutě, Hrádek měl dvě podobné. Rynoltickým se těsně před poločas povedlo vyrovnat, kdy po rychlém protiútoku zamířil přesně k tyči Ptáček. Druhý poločas byl bez vyložených příležitostí ke skórování, spíše se dalo mluvit o pološancích. Hrádečtí měli dvě po rohových kopech. Když zápas spěl k remízovému konci, dostal se k míči O. Holeček a hlavou rozhodl
o výhře Hrádku. Stalo se tak po odvráceném rohu, který hosté nasměrovali zpět do vápna, odkud již domácí beci nestihli vyběhnout a hrádecký kapitán toho využil.

Branky: 45. Ptáček – 20. a 86. O. Holeček. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 5:3. Diváků: 300. Rynoltice: Jan Vacek – Peřina, Bláha, Švarc, O. Tvrzník – M. Tvrzník, A. Kotek, Ptáček, Kopic -T. Vacek, Pudil (63. Černý). Hrádek: M. Rob – Brožík (65. Janďura), D. Holeček, Skrbek (90. Antoš), Kovač – Hynek, Blažek, Breburda – O. Holeček, P. Rob (73. Bruner).

3. kolo (2015/16): Stráž n. N. – Rynoltice 1:3 (0:2)

2. 9. 2015

Čtvrt hodiny hráli domácí dobře a soupeře k ničemu nepustili. Vytvořili si dvě dobré příležitosti v útoku, které ale ke gólu nevedly. Hosté počáteční nápor přečkali a po chybě beka, který špatně odkopl míč se dostali do brejku a také do vedení. To byla pro Stráž dost ledová sprcha, přesto se stejný obránce za chvíli nevyvaroval podobné chyby, kterou opět Rynotičtí po rohu využili. Stráž se začala herně propadávat, vázla kombinace a hosté převzali iniciativu na hřišti. Po přestávce sice domácí chtěli něco s výsledkem udělat, ale samo od sebe to nešlo, protože jim chyběla hlavně bojovnost. Po necelé hodině bylo již 0:3, kdy chybu obrany využil Kopic a po faulu ve vápně sám proměnil pokutový kop. Postupně se přece jen hra vyrovnala, jenže opět Stráži chyběly kvalitnější přihrávky. Až pět minut před koncem se domácí dočkali aspoň čestného úspěchu, kdy centr před branku proměnil Lukáš Drašner.

Branky: 85. L. Drašner – 28. a 57. pen. Kopic, 16. T. Vacek. Rozhodčí: Brož, ŽK: 1:3. Diváků: 120. Stráž: Černý – Komarov, V. Jirsa, Trejbal, Havlíček (81. L. Drašner) – Dressler, L. Oberreiter, Michalík, Horáček (69. J. Jirsa), – Kosiewicz, T. Oberreiter (69. Kraus). Rynoltice: Jan Vacek – Peřina, Bláha, Hanzl, Švarc – Tvrzník, Kotek, Ptáček, Kopic (83. Rudolf), T. Vacek – Pudil (66. Jar. Vacek).

2. kolo (2015/16): Rynoltice - Krásná Studánka 1:0 (0:0)

26. 8. 2015

Domácí měli proti pozorně hrajícím hostům lepší držení míče, ale dopláceli na nepřesnosti přihrávek od záložníků na útočníky. První nebezpečnou střelu vyslal domácí T. Zeidler z trestného kopu. Po dvou střelách jeho spoluhráčů měl možnost Jan Vacek, ale Humen Vrábel měl fazónu. Postupně se Studánka osmělovala a byla také nebezpečnější. Celkem čtyřikrát zakončovali její hráči dobré akce, ale ani jednou z toho branka nepadla. Po přestávce nevyšel domácím v 60. minutě ofsajd systém a mohli být rádi, když útočník Studáneckých neuspěl v jasné gólovce. Rynoltickým vyšel za osm minut rychlý útok Tvrzníka, který zužitkoval Pudil. Za dalších pět minut domácí kontr zopakovali, jenže Pudil zakončil nad. V závěru měl možnost ještě domácí Ptáček, ale po kličce ve vápně již neměl sílu na zakončení.

Branka: 68. Pudil. Rozhodčí: Marek, ŽK: 4:3. Diváků: 130.

Rynoltice: Kubínek – Švarc, Bláha, T. Zeidler (90. Jar. Vacek), Hanzl – Peřina, A. Kotek, Ptáček, Pudil – T. Vacek, Jan Vacek (66. Tvrzník).

1. kolo (2015/16): Ruprechtice - Rynoltice 1:1 (0:1)

26. 8. 2015

Domácí zahájili a hráli důrazný fotbal, v němž nechyběly ani dobré kombinace. První velkou šanci proměnil ruprechtický Hošic, pak se pěknou hlavičkou předvedl rynoltický Peřina. Aktivnějším domácím nechyběla chuť proti kvalitnímu soupeři, jehož zadní řady držel skvěle Zeidler. Domácí měli náznaky šancí a po dvaceti minutách se hra vyrovnala. Před poločasem se blýskl chytrou hlavičkou hostující Tvrzník a Vavřich v brance byl na jeho lob krátký. V ostrém utkání přišel po hodině faul ve vápně a z nařízené penalty vstřelil Hošic vyrovnávací branku. Gól domácím pomohl, ale z útoků nic nevytěžili. Naopak hosté měli po velkých chybách obránců obrovské šance, v nichž rozhodně měli uspět osamocení Tvrzník i Kopic, který byl posléze vyloučen. Ale i v deseti se několikrát Rynoltičtí utrhli a mohlo být zle. Jejich brejky ovšem ani jednou netrefily branku.

Branky: 62. Hošic z pen. - 42. Tvrzník. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 2:5, ČK: 84. Kopic (Ry). Diváků: 200. Ruprechtice: Vavřich - Viktora (89. Morávek), Rampáček, Zavoral, Šrajbr - Vrtal, Průcha (90. Dlabola), Suchý, Hošic, Skalický (57. Neumann) - Antoš. Rynoltice: Jan Vacek - Švarc, Bláha, Zeidler, Hanzl - Kopic, A. Kotek, Ptáček, Pudil (32. Tvrzník) - T. Vacek, Peřina.

Harmonogram letní přípravy 2015

14. 7. 2015

III. ročník Memoriálu Ivana Kotka

1. 7. 2015

26. kolo (2014/2015): Rynoltice – Krásná Studánka 2:0 (1:0)

1. 7. 2015

Vyrovnaný zápas a nasazení byly úměrné vedru. Hra se odbývala mezi šestnáctkami, spíš to byl líný fotbal s několika šancemi na obou stranách. Domácí byli nebezpeční po rohu a koncovce Jaroslava Vacka a pak Spurný ze 25 metrů zkusil překonat gólmana Studánky. Hosté nehráli špatně, jenže koncovka prostě u nich nebyla. Domácí nakonec dvě minuty před poločasem vstřelili branku Čeřovským, který po centru vlítl s míčem do vápna a skóroval. Druhý poločas byl již herně otevřenější a Jan Vacek orazítkoval hostům tyč. Po druhé žluté kartě byl vyloučen hostům hráč a v následné přesilovce již měli domácí navrch. Déšť pomohl výkonům, ale ne Janu Vackovi, který dokázal spálit tři tutovky. Vše napravil v 65. minutě domácí Karásek, který dokázal přehodit brankáře Martina na 2:0. Hosté i v oslabení dokázali být nebezpeční, ale stále nedokázali přesně zakončovat. Hra se až do konce přelévala od branky k brance, bez gólového efektu. V zápase se loučily dvě domácí legendy – Michal Šálek a Michal Spurný, kteří budou rozdávat radost v rynoltické rezervě.

Branky: 43. Čeřovský, 65. Karásek. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 1:3, ČK: 50. T. Faksa (KS). Diváků: 100.

Rynoltice: Kubínek – M. Peřina, Bláha, Šálek (53. O. Tvrzník), Karásek –  Čeřovský, Jaroslav Vacek, T. Vacek, Hanzl (50. Švarc) – Spurný (55. M. Tvrzník),  Jan Vacek.

Slovo trenéra:

„Jelikož máme za sebou sezonu 2014/15, která byla naší druhou v 1. A třídě, je na čase ji také zhodnotit.

Skončili jsme na pátém místě, což já osobně rozhodně považuji za úspěch! Navíc jsme udělali o jeden bod navíc než minulou sezonu, takže jsme se vlastně nepatrně zlepšili (smích). Co se týká domácích utkání, tak jsme divákům moc vyhraných utkání nenabídli, za mého působení v Rynolticích si nepamatuji tak špatnou domácí bilanci. Přesný opak nastal na hřištích soupeřů, kde jsme byli nejúspěšnějším týmem v celé soutěži, což teda taky nepamatuju (smích)... Jak už jsem říkal na posledním utkání, velký dík patří Vám divákům, jelikož jsme v celkové tabulce měli největší návštěvnost na domácích utkáních a to cca 170 diváků, za což Vám moc děkujeme! Myslím si, jak už jsem tu kdysi psal, že na tak malý klub máme super výsledky a obci Rynoltice děláme v krajské soutěži dobré jméno. Jak jste se už možná dozvěděli, já jako trenér jsem po této sezoně skončil, myslím, že je čas aby někdo vnesl do týmu nový impuls, ať můžeme i nadále atakovat nejvyšší příčky. Trénování se ujme jako hrající trenér Zeidler Tomáš, asistenti Vacek Jar.starší a Michal Šálek jako vedoucí mužstva a manažer (smích)...

Co se týká našeho B mužstva, které hraje třetí třídu, skončilo na čtvrtém místě, což si myslíme, že přesně odpovídá kvalitě týmu. Doufáme, že ve Zdislavě se podaří na příští sezonu získat větší podporu od obce, nějakého menšího sponzora a větší počet diváků ať můžeme bojovat o historický postup pro Zdislavu do okresního přeboru, to vše jsme si dali za cíl na sezonu novou.

Závěrem chci říct ještě jednu věc, a to tu nejdůležitější, na rozlučce jsem řekl, že Rynoltice fungují proto, že jsme hráči, funkcionáři a fanoušci jedna velká rodina a je to fakt domácí atmosféra, která činí rynoltický fotbal výjimečným. TAK NA TO VŠICHNI MYSLEME!!!“