Aktuality

Příspěvky

7. kolo (2013/2014) Harrachov - Rynoltice 3:3 (2:1)

2. 10. 2013

e prohrávaly v Harrachově 2:0 a 3:1, přesto dokázaly získat bod. To Chrastava ve Cvikově nedokázala, byť v závěru měla čtyři megašance. Hejnice v libereckém derby udolaly Frýdlant, který více jak hodinu vedl. Stráž n. N. si opět vytvořila dost šancí na vítězství, ale nakonec ze Mšena veze jen bod za plichtu 2:2. Harrachov - Rynoltice 3:3 (2:1) Na malé umělé trávě se odehrál oboustranně bojovný zápas. Ten byl plný autových vhazování a závarů. Hostům zkraje moc nefungovala obrana, takže domácí vlétli do otevřené obrany a po brejcích skórovali. Hostům se krátce před poločasem povedlo vstřelit kontaktní gól kvalitní ránou z 25 metrů v podání Tomáše Zeidlera. Po přestávce byly Rynoltice podstatně aktivnější a také byly více času na půlce Harrachova. Hostující Kotek st. sice v šanci hlavičku neproměnil, za to domácí po nedůrazu ve vápně navýšili na 3:1. Hosté prostřídali a vrhli se do většího útočení. Po rohu snížil Jan Vacek a po faulu na Ptáčka srovnal stav T. Vacek. Branky: 7. a 26. Veselý, 60. Chlup 44. T. Zeidler, 76. Jan Vacek, 80. Tomáš Vacek. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Rynoltice: Kubínek -Švarc, T. Zeidler, Kotek ml., Vodseďálek (75. Pudil) - Jar. Vacek, Ptáček, Všetečka, Hanzl - Jan Vacek, Kotek st. (70. T. Vacek).

Na

Na malé umělé trávě se odehrál oboustranně bojovný zápas. Nám zpočátku nefungovala obrana, takže domáci několikrát prolétli až do našeho a po brejcích skórovali. Chvíli před poločasem se nám povedlo vstřelit kontaktní gól, kdy parádní rána Tomáš Zeidlera zapadla přesně do vinglu. Po přestávce byl již míč především na našich kopačkách a byli jsme podstatně aktivnější. Jenže se nám nedařilo proměňovat šance. Proto musel přijít trest a po dalším nedůrazu v obraně domácí navýšili na 3:1. Na posledních dvacet minut jsme všechny síly přesunuli do útoku, což se nám vyplatilo. Nejdřív po rohu konečně proměnil jednu ze svých mnoha šancí Jan Vacek a po faulu na Standu Ptáčka srovnal z přímého kopu Vacek Tomáš. V závěrečných minutách se ještě objevilo několik náznaků na šanci, skórovat se nám však již nepodařilo. Po děsivých prvních minutách v utkání, kdy jsme mohli inkasovat snad pět gólů, tak musíme bod z Harrachova brát všemi deseti.

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

6. kolo (2013/14) Rynoltice - Hejnice 4:0 (1:0)

23. 9. 2013

Bojovné utkání o každý metr hřiště, časté souboje a minimum souvislých akcí. Hned v 1. minutě domácí T. Vacek vyzkoušel pozornost gólmana Vykoukala, ale jinak se hrálo jen po šestnáctky a hra byla kvůli řadě soubojů často přerušována. Hostům se vydařil ve 30. snad jen jediný útok, ale gólem neskončil. Po bratrské spolupráci Vacků Jana s Tomášem padl první gól domácích, kdy Tomáš udělal ještě kličku na vápně a k tyči překonal brankáře. Víc se do poločasu neudálo. V 50. Martin Kotek ml. zkoušel lob z vápna, ale Vykoukala nepřelstil. Rozhodujícím momentem byl náš druhý gól v 71. minutě. Po centru Martina Švarce zprava zakončil přesně opět Tomáš Vacek. Gól nám pomohl, uklidnili jsme se a v rozmezí dalších třech minut vstřelili další dvě branky. V 75. parádní ranou ze 30 metrů Martin Švarc, a pak mířil přesně Jaroslav Vacek po rohu a odraženém míči. Rynoltičtí byli až do konce důraznější a dokázali odrážet hejnické pokusy úspěšně. Zatím mají Rynoltice z domácích zápasů skóre 12:0.

Branky: 38. a 71. Tomáš Vacek, 75. Švarc, 78. Jaroslav Vacek.

Rozhodčí: Marek, ŽK: 2:5. Diváků: 80. Rynoltice: Kubínek - T. Zeidler, M. Kotek ml., Hanzl, Švarc - Jar. Vacek, Všetečka, Ptáček, Vodseďálek - T. Vacek (80. Javůrek), Jan Vacek (82. Spurný).

5. kolo (2013/2014) Košťálov - Rynoltice 4:2 (1:0)

16. 9. 2013

Ve vyrovnaném duelu byli domácí přece jen bojovnější a lepší na míči, ale v poli byla hra vyrovnaná. V 5. minutě se objevil hostující A. Kotek sám před bránou, ale lob nenašel cíl. V 19. měli šanci po rychlém brejku domácí, na druhé straně Jar. Vacek hlavou po trestném kopu přehodil břevno. Ve 27. kopali trestný kop domácí a Janatova rána ze 25 metrů prošla zdí na 1:0. V závěru poločasu měl příležitost Jan Vacek, ale nasměroval ji mimo. Hned po přestávce domácí nastřelil břevno a nedovolili hostům dostat je pod tlak. Naopak vystřelil Sádek a Košťálov vedl 2:0. Rynoltičtí se dostali zpět do zápasu v 67., kdy po závaru dvakrát Kotek st. neprostřelil gólmana, až přiběhl jeho syn a propálil vše na 1:2. Domácí měli tříminutovku a v ní zahodili tři šance, ale krátce poté po centru Prousek zavěsil na 3:1. Hostům pomohlo prostřídání, a tím pádem začalo větší útočné snažení. Jenže do otevřené obrany se dostávali domácí snadněji a po přihrávce mezi beky navýšil Sádek na 4:1. Až pak se dostali ke slovu hosté a snížili Adamem Kotkem na 2:4.

Branky: 51. a 87. Sádek, 27. Janata, 78. Prousek - 67. a 89. A. Kotek.

Rozhodčí: Jacik, ŽK: 4:7. Diváků: 60.

Rynoltice: Kubínek - Švarc, M. Kotek ml., Zeidler (88. Javůrek), Všetečka -Jaroslav - Vacek, A. Kotek, Ptáček (58. Vodseďálek), Brauner, Hanzl (62. M. Kotek st.) - Jan Vacek

Starší přípravka - okresní přebor

11. 9. 2013

Také starší přípravka zahájila další ze svých sezón v okresním přeboru. Celkově se s vrstevníky popere o umístění na pěti turnajích.

Hned na prvním turnaji v Ruprechticích nebyli naši elévové poraženi a odvezli si diplom s odměnou za 1. místo.

V Rynolticích se předvedeme v sobotu 14. 9. 2013 od 10.00 hod., tak nás nezapomeňte přijít podpořit.

4. kolo (2013/14) Rynoltice - Jilemnice 5:0 (2:0)

8. 9. 2013

Deset úvodních minut byla vidět na Jilemnických snaha, ale postupně jsme se stále více prosazovali. Přebírali jsme iniciativu a byli pak celý zápas lepší. Utkání jsme měli pod kontrolou a jeden makal za druhého. Po první šanci Jana Vacka v 9. minutě se ve 26. protáhl z rohu vápna přes několik hráčů Adam Kotek a dal první branku. Za tři minutu vyslal střelce do volného prostoru Jan Vacek a znovu Adam Kotek zvýšil na 2:0. Hosté museli jen přihlížet a těsně před poločasem měl další možnost po centru T. Vacek. Po změně stran začali hosté opět aktivně, postupně ale znovu narůstal náš tlak a Jan Vacek po přihrávce Tomáše Zeidlera navýšil na 3:0. Z tlaku přišel rychlý protiútok a na jeho konci faul na Adama Kotka. Penaltu využil Martin Kotek ml. na 4:0. Na potupných 5:0 uzavřel Tomáš Zeidler po svém sólu přes tři hráče. „Zasloužené vítězství. Nedopustili jsme blamáž jako ve II. půli z minulého utkání s Lomnicí," potvrdil trenér Jaroslav Vacek st.

Branky: 26. a 29. Adam Kotek, 61. Jan Vacek, 67. Martin Kotek ml. z pen., 78. Tomáš Zeidler.

Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Rynoltice: Kubínek - T. Zeidler, M. Kotek ml., Hanzl, Švarc - Jaroslav Vacek, Všetečka, Ptáček, R. Zeidler (31. T. Vacek 80. Javůrek) A. Kotek, Jan Vacek (85. Rudolf).

3. kolo (2013/2014) Lomnice n. P. - Rynoltice 4:2 (1:2)

2. 9. 2013

Čtvrt hodiny se hrálo opatrně, ale v 17. minutě využil rychlý protiútok domácí Drahoňovský. Po brance jsme se zlepšili a měli převahu. Během dvou minut vstřelil Standa Ptáček po centrech Jaroslava Vacka a Romana Zeidlera dvě branky, kterými jsme domácí zaskočili a získali v utkání převahu. Ve stálém tlaku dvakrát pálil ze 20 metrů Tomáš Zeidler a velikou šanci na třetí gól měl Adam Kotek, který byl sám před brankářem. Jenže ve II. půli začali domácí více běhat a po dvaceti minutách srovnali skóre z rychlého protiútoku. Hned minutu nato zklamal v koncovce Martin Kotek ml. a chvíli na to po rohu těsně minul Martin Švarc. To jsme již míče jen nakopávali a hlavně jsme přestali bojovat. Závěr jsme svou nedisciplinovaností nezvládli a domácí nám vstřelili po přihrávce mezi beky a po rohu dva góly.

Branky: 17. a 84. Drahoňovský, 65. Heřmanský, 82. Čermák - 34. a 35. Ptáček. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 2:2. Diváků: 80. Rynoltice: Kubínek - Švarc, T. Zeidler, M. Kotek ml., Hanzl -  Jar. Vacek (70. Jan Vacek), Všetečka, Ptáček, Brauner - R. Zeidler (80. M. Kotek st.), A. Kotek,

2. kolo (2013/2014) Rynoltice - Frýdlant 3:0 (3:0)

25. 8. 2013

V domácí premiéře jsme podali kvalitní výkon. Frýdlant měl svoji šanci ve 13. minutě, kdy po chybné rozehrávce nastřelil tyč. My se dočkali za šest minut. Po kombinaci a přihrávce Kotka ml. zakončil gólově Jaroslav Vacek a vstřelil tak náš první gól v I. A třídě. V 31. zazlobil Frýdlant po rohu, ale po okamžitém kontru Jana Vacka měl štěstí. Pak ještě Tomáš Brauner zachytil malou domů, jenže nebyl v koncovce přesný. Další góly jsme tak přidali až chvíli před odchodem do šatny. Nejprve Standa Ptáček vykličkoval ve vápně vše a nedal Höflerovi šanci a po něm po další kombinaci zakončil z 18 metrů přesně Tomáš Brauner. Po přestávce jsme hráli více zezadu, nikam nespěchali a neotvírali hru. Pohlídali jsme si náskok, i když za cenu nesourodé hry, která byla ale oboustranná. Několikrát jsme ještě dokázali zahrozit, avšak už bez gólového efektu. I tak jsme si připsali první výhru v soutěži a pokračujeme dál bez inkasovaného gólu...

Branky: 19. Jaroslav Vacek, 40. Ptáček, 45. Brauner.

Rozhodčí: Trdla, ŽK: 4:2. Diváků: 100.

Rynoltice: Kubínek - T. Zeidler, M. Kotek ml., Hanzl, Švarc - Jar. Vacek, Všetečka (50. M. Kotek st.), Ptáček, A. Kotek - Brauner (80. Pudil), Jan Vacek (70. R. Zeidler).

1. kolo (2013/2014) Stráž p. R. - Rynoltice 0:0 (0:0) další výsledky, tabulka a příští kolo...

18. 8. 2013

V historicky prvním utkání Sokolu Rynoltice v I. A třídě jsme urvali cenný bod za remízu 0:0 na hřišti Stráže pod Ralskem.

Na našich i soupeřových kopačkách byla od počátku znát určitá nervozita z prvního utkání sezóny, nikdo nechtěl udělat chybu a zároveň na hřišti panoval vzájemný respekt. Domácí měli v mírné převaze jen náznaky kombinací, ale bez vyložených šancí.  Na začátku druhé půle jsme hru zlepšili a domácí jasně přehrávali. Na jejich hře byly znát obavy o dobrý výsledek. Po hodině hry se začaly střídat šance na obou stranách, bohužel se nám žádnou z dobrých příležitostí nepodařilo využít, na druhé straně nás pak výbornými zákroky podržel Matěj Kubínek a vychytal si první letošní nulu.

Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 1:6. Diváků: 100.

Rynoltice: M. Kubínek Švarc, Kotek ml., T. Zeidler, Hanzl Kotek st., Všetečka, Ptáček, Brauner Jan Vacek (73. Javůrek), Pudil (53. Jar. Vacek).