Aktuality

Příspěvky

10. kolo (2016/17): Desná - Rynoltice 3:3 (2:1)

22. 10. 2016

Hosté urvali bod v poslední minutě a zkazili domácím oslavy 70. výročí založení klubu.

V poli lepší Rynoltice sice po trestném kopu prohrávaly, ale po několika šancích přišel faul a proměněná penalta T. Kotkem. Jenže podskočení míče stoperem a následná chybka gólmana dostala domácí do vedení, které bylo navýšeno v 65. minutě po trestném kopu a trefě neobsazeného hráče. Rynoltice vsadily na útok a závěrečný tlak jim přinesl ovoce, kdy po výkopu vyhrál souboj Jan Vacek. Sázka na útočný risk hostům vyšel a v poslední minutě znamenal protiútok vyrovnání díky druhé trefě Tomáše Kotka.

„Vabank, kdy chodilo dopředu více hráčů, nám vyšel. Ale jinak nabízíme soupeři góly vlastními chybami," potvrdil trenér Jaroslav Vacek st.

Branky: 11. Skrutek, 43. Pivnička, 64. Kořínek – 26. z pen. a 90. T. Kotek, 81. Jan Vacek. Rozhodčí: P. Blaschke, ŽK: 3:3. Diváků: 300. Rynoltice: Škopek – Švarc, M. Kotek, Bláha, Hanzl – T. Kotek, Kopic, Ptáček (67. T. Vacek), Peřina (59. A. Kotek) – Čeřovský, Jan Vacek.

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

9. kolo (2016/17): Rynoltice - Hejnice 4:1 (1:1)

Domácí s novým mužem Čeřovským (návrat z Německa) hráli dobrou partii s favoritem. Oba celky se snažily v ostrém boji kombinovat a po bratrské spolupráci Vacků se po příhře Jana trefil gólově Tomáš. Rynoltický T. Kotek ještě přidal ránu do tyče, ale hostům se povedlo vyrovnat v nastaveném čase. Také proto domácí nasadili do II. půle Zeidlera. Ti ještě přežili úvodní šanci hostů, ale pak zakončil Zeidler. Hrálo se ve svižném tempu, jenže za chvilku fauloval Matěcha unikajícího Jana Vacka a hosté šli do deseti. Za čtyři minuty v přesilovce hosté faulovali Kopice a z penalty navýšil Tomáš Kotek. Za tři minuty hosty dorazil trestným kopem Kopic.

Branky: 19. T. Vacek, 59. Zeidler, 70. T. Kotek z pen., 73. Kopic – 45. D. Neumann. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 3:4, ČK: 65. Matěcha (H). Diváků: 50. Rynoltice: Škopek – Čeřovský, M. Kotek, Bláha, Hanzl – T. Kotek (80. Jaroslav Vacek), Kopic, Švarc, T. Vacek (46. Zeidler) – A. Kotek (78. Peřina), Jan Vacek. Hejnice: Dostál – Šorejs, Malinský, Matěcha, Macháček (55. Kinský) – Grujoski (71. Novotný), P. Neumann, D. Neumann, Pikous – Sirůček, Matouš (30. Zeman).

Dohrávka 5. kola (2016/17): Stráž n.N. - Rynoltice 4:5 (2:2)

„Dvě hodiny před zápasem jsem se dozvěděl, že nebude brankář ani stoper. Tak co můžeme pak hrát,“ smutnil trenér Stráže Jiří Horáček.

A problém byl viditelný od prvních minut, kdy rynoltická ofenziva měla gólovky a druhou z nich využila. Vypadalo to na jasnou záležitost, ale také obrana hostů dělala chyby. Domácí srovnali do půle dvougólové manko, ale přestože zazněly o poločasu instrukce: zodpovědně a míč do nohy, opak byl pravdou a Rynoltice brzy opět vedly. Stačilo několik domácích zaváhání a špatně zastavené kontry a přes dílčí snížení hosté vedli 5:3. Domácí, kteří z mnoha šancí (podobně jako soupeř) se aspoň oproti jiným zápasům čtyřikrát trefili. Bohužel pro ně bez bodového efektu.

Branky: 16. Havlíček, 43. Landa, 54. Horáček, 90. Pappas - 4. a 48. Kopic, 28. a 79. Jan Vacek, 87. T. Kotek z pen. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 1:3. Diváků: 10. Stráž: L. Drašner - Landa, Lukáš Oberreiter, Dostál, Kraus (46. Michalík) Pappas, Horáček, Tomáš Oberreiter, Oplištil - Tomáš Drašner (39. Václav Jirsa), Havlíček. Rynoltice: Škopek - Peřina, Martin Kotek, Bláha, Hanzl (46. Zeidler 90. Malík) - Tomáš Kotek, Adam Kotek, Tomáš Vacek (83. Ptáček), Švarc - Jan Vacek, Kopic.

Zdroj: Liberecký deník

8. kolo (2016/17): Cvikov - Rynoltice 3:2 (0:2)

4. 10. 2016

V bojovném zápase měli hosté více ze hry a zaslouženě vedli po trefách Švarce a Tomáše Vacka. Hrálo se prakticky po šestnáctky a bojovnost byla na úkor fotbalu. Cvikovu se povedlo střídání, kdy do útoku přišel postavou „ragbista", který pohřbil bodové naděje hostů. V rozmezí deseti minut třikrát asistoval u obratu na konečných 3:2. Na Rynolticích se projevila velká marodka a nemožnost střídání.

Branky: 69. Vacek, 72. Třešňák, 79. Paštika – 13. Švarc, 41. T. Vacek. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 1:0. Diváků: 80. Rynoltice: Jan Vacek – Peřina, M. Kotek, Bláha, Hanzl – T. Kotek, Kopic, Švarc (37. Malík), T. Vacek – A. Kotek, Jar. Vacek.

7. kolo (2016/17): VTJ Rapid - Rynoltice 5:1 (3:0)

4. 10. 2016

„Zápas kočka – myš, v suchém triku,“ hlásil se po zápase domácí tahoun v útoku Jaroslav Šikýř, autor první branky. Hosté stihli jen střelu do tyče, ale jinak hráli domácí zodpovědně v obraně a hosty do ničeho nepouštěli. Rynoltice se nemohly prosadit, moc jim to nešlo, a až za stavu 4:0 snížily. Domácí odpověď v podobě páté branky přišla vzápětí jako trest.

Branky: 3. Šikýř, 28. L. Halama, 45. Železný, 60. Soukeník, 85. Andrš – 83. T. Kotek. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 3:2. Diváků: 150. Rapid: Paldar – Proche (80. Andrš), P. Halama (61. Košnar), L. Halama, Kadlec – Soukeník, Kejdana, Snášel, Stuchlík – Šikýř (70. Mikeš), Železný. Rynoltice: Jan Vacek – M. Peřina (46. Jar. Vacek), M. Kotek, Bláha, Malík – Hanzl, Ptáček, T. Kotek, Kopic – A. Kotek, T. Vacek.

6. kolo (2016/17): Rynoltice - Stráž p. R. 2:3 (1:1)

26. 9. 2016

Zápas byl bojovný, vyhrocený a rozhodně nevyhrál lepší tým. „Bylo to o chybách, a těch jsme udělali víc. Vzadu jich bylo na můj vkus moc. Remíza by bojovnému utkání slušela víc," řekl trenér Rynoltic Jaroslav Vacek. Hra byla zpočátku bez větších kombinací a hrálo se za častých soubojů mezi šestnáctkami. Po rohu nechali domácí hlavičkovat volného hráče a ten skóroval poprvé. V závěru půle po průnikové přihrávce Kopic přehodil brankáře a byla to jedna z mála povedených akcí. Domácím gól pomohl a brzy po přestávce přidal po centru Kopic druhou trefu. Hosté ohrožovali branku, ale také nedokázali proměnit penaltu, kterou Jan Vacek vyrazil. Ještě jednu gólovku domácí spálili a pak si dvakrát mohli drbat hlavu při svých chybách, které ve finále znamenaly porážku.

Branky: 41. a 56. Kopic – 12., 74. a 80. Vinš. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 2:5. Diváků: 230. Rynoltice: Jan Vacek – Peřina, M. Kotek, Bláha, Švarc – Malík (46. A. Kotek), Hanzl, Ptáček, T. Kotek (86. Dobrovolný) – Kopic, Jar. Vacek.

4. kolo (2016/17): Rynoltice - Přepeře 2:3 (0:1)

24. 9. 2016

Hned na začátku se mohla proti hostům kopat penalta za ruku. Zápas byl bojovný a obě strany hrozily po trestných kopech. Kvalitním hostům vyšla kombinace a trenér Turnova Petřík skóroval. Svižné utkání s minimem faulů mělo grády a po kolmici zakončil domácí Kopic na 1:1. Po chybě a faulu domácí proměnili penaltu za faul. Jenže postupně jim docházely v kvapíkovém tempu síly a Přepeře se prosazovaly čím dál víc. Nepokrytí hráči hostů zakončovali dvakrát rychlý útok a zvrátili výhru na svoji stranu. „Dokázali jsme soupeře hodně potrápit. Po dobrém výkonu nám v závěru docházela šťáva, ale náš výkon byl i v improvizované sestavě dobrý. Odvedli jsme to, na co máme,“ potvrdil vedoucí mužstva Rynoltic Jaroslav Vacek st.

Branky: 49. Kopic, 62. T. Vacek z pen. – 37. Petřík, 73. Nesvadba, 81. Ježek. Rozhodčí: Jacik, ŽK: 2:5. Diváků: 150. Rynoltice: Škopek – Švarc, M. Kotek, T. Vacek, Hanzl – Ptáček, T. Kotek, Jar. Vacek, Malík – Jan Vacek (79. Dobrovolný), Kopic.

3. kolo (2016/17): Velké Hamry B - Rynoltice 1:2 (1:0)

12. 9. 2016

Jediným kazem na kráse v podobě tří bodů pro Rynoltice bylo zranění brankáře Kubínka, který musel odstoupit a skončil v nemocnici. Hosté prohrávali po využitém trestňáku ze dvaceti metrů, kdy Průcha obstřelil zeď. Dalších úspěchů se ale domácí nedočkali, i když dvě šance do otevřené obrany po tom volaly. Druhá půle zastihla hosty již aktivnější a vyšla jim krásná dvouminutovka, v níž se trefili po rohu hlavičkující Jaroslav Vacek a poté zakončil kombinaci Kopice s T. Vackem Jan Vacek. Větší aktivita se tedy Rynolticím vyplatila.

Branky: 13. Průcha 66. Jaroslav Vacek, 68. Jan Vacek. Rozhodčí: P. Blaschke, ŽK: 3:2. Diváků: 100. Rynoltice: Kubínek (71. Škopek) - Švarc, M. Kotek, Bláha, Hanzl Jar. Vacek, Ptáček (90. Malík), T. Kotek, Kopic T. Vacek, Peřina (39. Jan Vacek)

2. kolo (2016/17): Rynoltice - Košťálov 4:1 (2:1)

4. 9. 2016

Ve vyrovnaném a kvalitním utkání měli domácí lepší efektivitu svých šancí. V úvodu byl dvakrát nebezpečný domácí Kopic, jednu šanci měli i hosté. V 17. minutě se blýskl individuální akcí Jan Vacek na 1:0. Hra se přelévala od branky k brance a hosté po přetlačované na vápně dokázali propasírovat míč na 1:1. Ve 27. byl faulován T. Vacek a sám pak ze 20 metrů trestňák poslal do sítě 2:1. Do poločasu bylo oboustranně několik závarů bez změny skóre. Po přestávce zahrozil Kopic, ale hosté po chybě obrany netrefili ani prázdnou branku, když nastřelili tyč. Na tento moment reagoval Švarc a jeho střela ze 25 metrů překvapila všechny včetně gólmana 3:1. Košťálov ještě dvakrát předvedl jalovost v koncovce útoků, naproti tomu T. Vacek s tečí zdi dostal míč centimetry vedle tyče. Pak odstoupil asistent rozhodčího, kterého bolestivě píchla vosa a po této kuriozitě byl faulován za penaltu Kopic. Tomáš Vacek ji proměnil a „Rynky" vysoko vyhrály.

Branky: 17. a 90. z pen. Jan Vacek, 27. T. Vacek, 57. Švarc 23. Holovič. Rozhodčí: Brož, ŽK: 3:1. Diváků: 100. Rynoltice: Kubínek Borsuk, M. Kotek, Bláha, Hanzl (75. Malík) Švarc, Ptáček, T. Kotek, Kopic T. Vacek (65. Dobrovolný), Jan Vacek.

1. kolo (2016/17): Krásná Studánka - Rynoltice 4:3 (3:1)

22. 8. 2016

A už je to tu znovu. V letní přestávce jsme sehráli dva přátelské zápasy nejprve jsme s Jablonným v Podještědí, které v loňské sezóně postoupilo do I.B třídy, uhráli remízu 2:2 a v druhém duelu jsme se potom utkali se zástupcem krajského přeboru z Doks, kdy jsme se snažili soupeře z vyšší třídy potrápit, ale stačilo to jen na prohru 2:4. Bohužel se stejným počtem obdržených gólů jsme vstoupili také do nového ročníku I.A třídy. Po dobrém vstupu do utkání jsme se po vstřeleném gólu uspokojili a ani přes silný závěrečný tlak jsme v prním zápase body nezískali.

Krásná Studánka – Rynoltice 4:3 (3:1)

Splácaná sestava domácích se probírala pomalu a hosté vycítili šanci. Tu hned za šest minut využil Jan Vacek. Domácí hráli dopředu komplikovaně a soupeř se dostal dvakrát do šancí. Ve 26. minutě prvně zahrozil domácí Brada pěknou hlavičkou a za tři minuty bylo srovnáno. To byla využitá penalta Smolákem za ruku při vzdušném souboji. Pak Vondráček předal míč Greplovi a jeho centr využil 48letý bombarďák Kahl. Studna vedla a dařilo se jí. Linhart obešel tři Rynoltické ve středu hřiště a jeho vysunutí zužitkoval Grepl na 3:1. Ve druhém poločase byli domácí již lepší a po úniku přidal Grepl svůj druhý gól. Stejný hráč pak nevyužil sólo. Rynoltice vsadily na nakopávané míče a po domácím nedůrazu snížily opět Janem Vackem. Studánka sice hrála na útok, jenže se chytala do ofsajdových pastí. Opět byl v šanci rychlý Grepl, jenže hosté po trestném kopu a domácím špatném odkopu vstřelili opět Janem Vackem třetí gól. Další krizové momenty ale Studánka již nepřipustila.

Branky: 44. a 58. Grepl, 30. Lang z pen., 40. Kahl – 6., 72. a 83. Jan Vacek. Rozhodčí: Jacik, ŽK: 2:4. Diváků: 80. Kr. Studánka: Vrábel – Faksa, Brada, Vajtr, Vondráček – Grepl, Lang, Smolák, J. Hájek – Kahl (90. Knajbl), Linhart. Rynoltice: Kubínek – Peřina, M. Kotek (62. Borsuk), Bláha, Švarc – T. Kotek (66. Dobrovolný), Jaroslav Vacek, Ptáček, Kopic – T. Vacek, Jan Vacek.