Aktuality

Příspěvky

14. kolo (2014/2015): Frýdlant - Rynoltice 6:0 (3:0)

23. 3. 2015

Zpočátku Frýdlant nehrál dobře a dvacet minut byl bez pohybu. Rynoltičtí tak byli ve vyrovnaném průběhu místy i lepší. Domácí nastartovala až 20. minuta, kdy stoper Rynoltic Jaroslav Vacek přišel na půlce o míč. Ten mu vypíchl Částek a zakončil na 1:0. Za dvě minuty Kutílek vybídl k dalšímu úniku opět Částka, který ani podruhé nezaváhal. Poločasový účet již zlepšeného Frýdlantu uzavřel po pasu Šeny a zpětné přihrávce Coufala přesný Štrbák. Frýdlant byl již jasně lepší, byl na koni a soupeř měl jen několik brejkových situací, které nakonec šancemi nebyly. Druhý poločas byl ve stejném duchu, Kutílek navíc nastřelil spojnici a měl další tři loženky. Po další z kombinací se trefil opět Částek a byl to jeho hattrick. Po minutě pobytu na hřišti vybojoval čerstvý Nosek míč a předložil jej Štefanovi – na 5:0. Poslednímu gólu předcházela krásná akce, kdy frýdlantští hráči si od půlky devětkrát na jeden dotyk vyměnili míč a ten z malého vápna dopravil do prázdné brány Nosek. Výsledek je ještě pro hosty přijatelný.

Branky: 20., 22. a 56. Částek, 34. Štrbák, 63. Štefan, 73. Nosek. Rozhodčí: Klimt, ŽK: 2:2. Diváků: 130.

Rynoltice: Jan Vacek – Švarc, M. Kotek ml., Jar. Vacek, Peřina – Tvrzník, T. Vacek, Kopic, M. Kotek st. (46. Karásek) – Resl (62. Černý), Pudil.

11. trénink 14.2. sobota sraz 13,30 hod. u telocvičny - běh venku
Soustředění 19.2. - 22.2. čtvrtek - sobota 18,00 hod. začátek zimního soustředění v Heřmanicích, nástup na soustředění je ve čtvrtek v 17,00 hod.; konec soustředění je plánován v neděli 22.2. v dopoledních hodinách. Součástí soustředění je přátelské utkání v sobotu od 13,00 hod. s FK Pečice (1.B třída středočeského kraje.) Cena soustředění cca 1400,- Kč.
12. trénink 26.2. čtvrtek 18,00 hod. UMT Heřmanice
Přípravný zápas 28.2. sobota 12,00 hod. UMT Harcov, FK Bílá (I.B třída, Liberecký kraj)
13. trénink 5.3. čtvrtek 18,00 hod. UMT Heřmanice
14. trénink 7.3. sobota sraz 13,30 hod. u telocvičny - běh venku
15. trénink 12.3. čtvrtek 18,00 hod. UMT Heřmanice
Přípravný zápas 14.3. sobota 14,30 hod. UMT Heřmanice: SK Brná (1.A třída - Ústecký kraj)
Za UMT vybíráme 50,- Kč na osobu jako každý rok, další pokračování tréninků vám upřesním v průběhu zimní přípravy. Těším se na hojnou účast a poctivý přístup k tréninkům!!!

PF 2015

22. 12. 2014

13. kolo: VTJ Rapid Liberec - Rynoltice 2:2 (1:2)

11. 11. 2014

První šanci ke skórování měli domácí, po autu Lukáše Halamy a hlavičce míč poskakoval po brankové čáře, branka z toho ale nakonec nebyla. Pak převzali iniciativu hosté. Nejprve pálil těsně nad Čeřovský, po něm se protáhl do vápna Adam Kotek a jeho ránu zneškodnil Král. Skóre otevřel ve 22. Čeřovský, když dorazil zblízka centr z pravé strany. Hosté navýšili skóre za 10 minut, když se Tvrzník trefil ze skrumáže po přímém kopu Bláhy. Domácí nehráli dobře, ale ve hře je udržela penalta za faul v pokutovém území, z ní Šikýř snížil. Po přestávce se vojáci snažili o srovnání skóre, série rohů po hodině hry gólem neskončila a gólovou hlavičku Houdka po akci Soukeníka skvěle zachránil Kubínek. Nakonec se ale domácí vyrovnání dočkali, když Slatinka zužitkoval centr z levé strany. Oba týmy pak ještě měly po jedné velké šanci, skóre se už ale neměnilo.

Branky: 35. Šikýř z pen., 63. Slatinka 22. Čeřovský, 31. Tvrzník.

Rozhodčí: Trdla, ŽK: 3:3. Diváků: 100.

Rynoltice: Kubínek - Tvrzník, M. Kotek ml., Bláha, Švarc - A. Kotek, Ptáček, Vacek, Čeřovský - Vacek (70. M. Kotek), Kopic.

12. kolo 2014/2015: Rynoltice - Desná 1:2 (0:1)

3. 11. 2014

Domácí nehráli sice špatně, ale z vytvořeného tlaku své šance neproměňovali. První možnost měnit skóre měl T. Vacek, ale byli to hosté, kteří se o to postarali. Po centru zprava zapomenutý a volný Kořínek přesně zaměřil svoji hlavičku. Po výrazné šanci A. Kotka zahrozili hosté ve 43., kdy nastřelili břevno. Domácí rozjásal minutu po změně stran Tomáš Zeidler, jenž po svém individuálním průniku srovnal skóre. Desná se dál snažila o svoje brejky, ale stav mohl otočit A. Kotek, který však jen nastřelil břevno a dvě vyložené šance pak spálil Karásek. Herní převaha nebyla domácím nic platná, protože deset minut před koncem, po míči za obranu, je zmrazil svým gólem Křemen.

Branky: 46. T. Zeidler – 18. Kořínek, 80. Křemen. Rozhodčí: Miklovič, ŽK. 1:3. Diváků: 80. Rynoltice: Kubínek – Bláha, Čeřovský, M. Kotek ml., Kopic – , M. Tvrzník (46. Hanzl), A. Kotek, T. Zeidler (50. Karásek), M. Kotek st. – T. Vacek, R. Zeidler (46. Jan Vacek).

11. kolo 2014/2015: Mírová – Rynoltice 1:3 (1:3)

27. 10. 2014

Zápas měl jednoznačný průběh, protože v něm byli hosté lepší. Hned v 1. minutě se mohla proti domácím opat penalta, když se nepískal evidentní faul na R. Zeidlera. Aktivní hra Rynoltic však přinesla ovoce
o něco později. Nejprve Kopic hlavou usměrnil centr T. Zeidlera a za chvíli byl faulován ve vápně A. Kotek za penaltu, kterou využil R. Zeidler. Tlak hostů byl umocněn dalším gólem, když se po rohovém kopu nejlépe zorientoval T. Vacek. Takže za půl hodiny bylo 0:3. Domácí se před poločasem dočkali snížení, ale bylo to po vražení do gólmana ve výskoku. Hosté pak přidali čtvrtý gól, ale ten nebyl kvůli ofsajdu uznán, i když centr přišel
z brankové čáry. Vzplály emoce, za což si několik hráčů vysloužilo žlutou kartu. Po přestávce si Rynoltice náskok hlídaly a navíc k tomu přispěl i neukázněný domácí hráč, který byl za kritiku sudího vyloučen. V přesilovce měli Rynoltičtí několik šancí na zvýšení, ale R. Zeidler, Tvrzník a Kopic nedokázali zaslouženou výhru navýšit.

Branky: 40. Hejduk – 22. Kopic, 25. R. Zeidler z pen., 33. T. Vacek.

Rozhodčí: Vydra, ŽK. 4:4, ČK: 59. Holý (M). Diváků: 80.

Rynoltice: Kubínek – Švarc, M. Kotek, Bláha, Hanzl – A. Kotek, T. Zeidler (65. Tvrzník), T. Vacek, Kopic – R. Zeidler, Jan Vacek.

10. kolo 2014/2015: Rynoltice – Doubí 1:2 (0:1)

20. 10. 2014

Výkon domácích byl podstatně lepší než minule, kdy padli v Harrachově. Měli převahu, ale tu dlouho nikdo z Rynoltických nedokázal přetavit v branku. Větší šanci měl jen v 11. minutě T. Vacek, který nedorazil trestný kop, v dalších minutách selhali před brankářem Hanzl, T. Vacek i Jan Vacek. Hosté jakoby čekali na svoji šanci, která přišla v poslední minutě poločasu, kdy Cverčko sebral míč M. Kotkovi a Doubí šlo po jeho střele ze 20 metrů do kabin s jednogólovým náskokem. Druhá chyba domácích přišla pět minut po přestávce. Míč propadl do vápna a tam byl koncový a hlavičkující hráč Herkner – 0:2. Přestože domácí měli stále navrch a měli také více šancí, žádnou z nich nevyužili. Až v 89. se dočkali alespoň čestného úspěchu, který ranou ve vápně zajistil Tomáš Zeidler.

Branky: 89. T. Zeidler – 45. Cverčko, 50. Herkner. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 1:5, ČK: 89. Čeřovský – 78. Kozák. Diváků: 100.

Rynoltice: Kubínek – Švarc (55. Steklý), T. Zeidler, M. Kotek, Hanzl – A. KotekBláha, Čeřovský, Kopic, –  T. VacekJan Vacek (50. R. Zeidler)

9. kolo 2014/2015: Harrachov - Rynoltice 3:1 (1:1)

13. 10. 2014

Na malém hřišti s umělým povrchem to hostům nešlo. Sice měli začátek pod kontrolou a vedli brzy gólem Jana Vacka, kterému přihrál Ptáček. Jenže postupně se na hřiště vkradla nervozita, hlavně Rynoltičtí byli podráždění a nekoncentrovaní. Zřejmě ze samého kontaktu a také necitlivého přístupu rozhodčího. Na malém prostoru to byl jen boj o každou píď bez nějaké větší kombinace. Domácí moc nekombinovali, zato více stříleli ze střední vzdálenosti. Po dvou takových střelách se nakonec ze 30 metrů trefil Veselý. Hned nato byl Rynolticím vyloučen Ptáček a domácí hráli přesilovku. Ale byl to Zeidler, který ještě do poločasu měl dvě velešance a jednu z nich poslal do tyče. Čím dál více ubývalo kombinace a přibývalo kontaktů. Harrachov šel urputně za svým prvním vítězstvím a střílel hned jak se dostal za půlící čáru. Domácí se nakonec dočkali po trestném kopu a závaru do vedení. Hosté hráli na riziko dopředu, jenže Harrachovu se otevírala cesta do otevřené obrany, kterou mohl třikrát využít. Nakonec první výhru Harrachovských po velkém boji pojistil minutu před koncem Škoda z penalty.

Branky: 61. a 89. z pen. Škoda, 26. Veselý – 5. Jan Vacek. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 3:5, ČK: 28. Ptáček (R). Diváků: 80. Rynoltice: Kubínek – Švarc, M. Kotek, Bláha, Hanzl (60. Pudil) – Ptáček, A. Kotek (78. Závůrka), Kopic  – T. Vacek, R. Zeidler, Jan Vacek

8. kolo 2014/2015: Rynoltice – Lomnice 1:1 (1:0)

6. 10. 2014

Vyrovnaný zápas nám přinesl více šancí, ale až ve 25. minutě Martin Kopic málem potrestal špatně odkopnutý míč brankářem. V další šanci pak Kopic nastřelil gólmana, do třetice ale přece jen uspěl. Menšík byl sice před vápnem faulován, ale sudí ponechal výhodu a střelec uklidil míč k zadní tyči na 1:0. Lomnice do poločasu nic vážnějšího neměla a náznaky končily před šestnáctkou. Po přestávce vyslal nebezpečnou střelu domácí Jan Vacek, po přihrávce Menšíka svoji možnost neproměnil Ptáček. Přesto Lomničtí zvýšili svoji aktivitu a během tří minut dvakrát orazítkovali břevno. Nakonec se po druhém břevně dostal do zakončení Holman a bylo 1:1. V závěru se dostal do Martin Kotek st., ale jeho stře.

Branky: 35. Kopic – 73. Holman. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 2:3. Diváků: 150. Rynoltice: Kubínek – Švarc,  Čeřovský, M. Kotek ml., Hanzl (81. Škopek) – Ptáček,  A. Kotek, T. Vacek, Menšík (75. M. Kotek st.), – Jan Vacek, Kopic.

7. kolo 2014/2015: Cvikov - Rynoltice 0:1 (0:0)

29. 9. 2014

Vycházeli jsme ze zodpovědné a poctivé defenzivy a nezapomínali na rychlé brejky. Domácí byli lepší v poli, ale jen dobývali náš pevný obranný val. Naopak s jedním z míčů, který propadl za obranu, postupoval sám na branku Standa Ptáček, ale obránce mu na poslední chvíli zabránil ve skórování. Domácí pak po centru pěknou ranou přestřelili. Na obou stranách tak bylo po dvou šancích. Po hodině hry se na branku domácích řítil Roman Zeidler a byl zezadu doslova sestřelen. Provinilec byl vyloučen, ale trestný kop cestu do sítě nenašel. V 78. byl dost jasně faulován ve vápně Jan Vacek, ale nic se nepískalo. Za další tři minuty přišel další faul domácích (na A. Kotka) a tentokrát byla penalta bez diskuzí odpískána. Martin Kopic ji využil a zajistil nám tak tři body, protože víc podstatného se na hřišti neudálo.

Branka: 82. Kopic z pen.

Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:6, ČK: 63. Bren (C). Diváků: 100.

Rynoltice: Kubínek – Švarc, Bláha, M. Kotek, Kopic – Čeřovský (30. Hanzl), T. Vacek, A. Kotek, Ptáček (70. Tvrzník) – R. Zeidler, Jan Vacek.