Aktuality

Příspěvky

9. kolo (2013/2014) Cvikov - Rynoltice 3:1 (2:0)

14. 10. 2013

Těžký terén s kalužemi znesnadňoval aktérům kombinace. V bojovném utkání měl Cvikov mírnou územní převahu a v ní zahrával pět rohových kopů. Velkou příležitost pak měl ve 21. minutě Jaroslav Vacek, jež byl po samostatném úniku před gólmanem. Nevyužitá šance nás zamrzela za šest minut, kdy po ztrátě míče přišel rychlý brejk a gól z kopačky Kuběje. Za další tři minuty přišla na špatném terénu další ztráta míče a tentokrát trestal Suněk (2:0). Pak se prezentoval nebezpečnou koncovkou Tomáš Zeidler a v závěru nevyužili slibného trestného kopu po malé domů. Po přestávce jsme se už už  nadechovali ke zteči, když přišla další chyba a cvikovský Vacek upravil na 3:0. Domácí navíc nepříjemně vystřelili z trestného kopu. My se snažili proti kompaktním domácím ještě o korigování stavu, které však přišlo jen z penalty, kterou za faul na Ptáčka proměnil Kotek ml. Ale to již bylo na dramatický závěr pozdě.

Branky: 27. Kuběj, 30. Suněk, 54. Vacek - 83. Kotek ml. z pen. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:4.

Diváků: 100.

Rynoltice: Kubínek - Švarc, Všetečka, Kotek ml., Hanzl - Jar. Vacek, T. Zeidler (73. Javůrek), Ptáček, Brauner (55. Kotek st.) -T. Vacek (46. Jan Vacek), A. Kotek.

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

8. kolo (2013/14) Rynoltice - Velké Hamry 3:3 (3:1)

7. 10. 2013

Utkání jsme zahájili zostra a po šanci Jana Vacka se dvakrát do 21. minuty prosadil střelecky Tomáš Vacek. Nejprve hlavou po trestném kopu Tomáše Zeidlera a pak po rohu a odraženém míči. Jenže o jakousi pohodu jsme přišli ve 25., kdy z nařízené penalty po faulu Zajíček snížil. Ale v bojovném zápase, kde chyběly větší kombinace a spíše byly k vidění časté souboje, napřáhl ze 40 metrů Tomáš Zeidler a trestný kop našel síť. Hamry nebyly sice v útoku účinné, jen hrozily ze standardních situací. V 67. byla pískána ruka neruka Ptáčka a ze druhé penalty bylo 2:3. Nakonec jsme vedení neuhájili, protože v nastaveném čase po autu prošel míč až do malého vápna, kde se hostující Míček nemýlil.

Branky: 8. a 21. Tomáš Vacek, 40. Zeidler 25. a 67. Zajíček (obě z pen.), 90. Míček.

Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 2:2. Diváků: 80.

Rynoltice: Kubínek -Švarc, Zeidler, Kotek ml., Vodseďálek - Všetečka, Jar. Vacek, Ptáček, Kotek st. - T. Vacek (85. Brauner), Jan Vacek (80. Pudil).

Domácí zahájili zostra a po šanci Jana Vacka se dvakrát do 21. minuty prosadil střelecky Tomáš Vacek. Nejprve hlavou po trestném kopu Zeidlera a pak po rohu a odraženém míči. Jenže o jakousi pohodu domácí přišli ve 25., kdy Zeidler fauloval a z nařízené penalty Zajíček snížil. Ale v bojovném zápase, kde chyběly větší kombinace a spíše byly k vidění časté souboje, napřáhl ze 40 metrů Zeidler a trestný kop našel síť. Hamry nebyly sice v útoku účinné, jen hrozily ze standardních situací. V 67. byla pískána ruka neruka Ptáčka a ze druhé penalty bylo 2:3. Nakonec domácí vedení neuhájili, protože v nastaveném čase se po centru obtočil Míček kolem beka ve vápně a trefil míč absolutně přesně. Branky: 8. a 21. Tomáš Vacek, 40. Zeidler 25. a 67. Zajíček (obě z pen.), 90. Míček. rozhodčí: Urbánek, ŽK: 2:2. Diváků: 80. Rynoltice: Kubínek -Zeidler, Kotek ml., Kotek st., Švarc - Jar. Vacek, Všetečka, Ptáček, Vodseďálek - T. Vacek (85. Brauner), Jan Vacek (80. Pudil).

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

7. kolo (2013/2014) Harrachov - Rynoltice 3:3 (2:1)

2. 10. 2013

e prohrávaly v Harrachově 2:0 a 3:1, přesto dokázaly získat bod. To Chrastava ve Cvikově nedokázala, byť v závěru měla čtyři megašance. Hejnice v libereckém derby udolaly Frýdlant, který více jak hodinu vedl. Stráž n. N. si opět vytvořila dost šancí na vítězství, ale nakonec ze Mšena veze jen bod za plichtu 2:2. Harrachov - Rynoltice 3:3 (2:1) Na malé umělé trávě se odehrál oboustranně bojovný zápas. Ten byl plný autových vhazování a závarů. Hostům zkraje moc nefungovala obrana, takže domácí vlétli do otevřené obrany a po brejcích skórovali. Hostům se krátce před poločasem povedlo vstřelit kontaktní gól kvalitní ránou z 25 metrů v podání Tomáše Zeidlera. Po přestávce byly Rynoltice podstatně aktivnější a také byly více času na půlce Harrachova. Hostující Kotek st. sice v šanci hlavičku neproměnil, za to domácí po nedůrazu ve vápně navýšili na 3:1. Hosté prostřídali a vrhli se do většího útočení. Po rohu snížil Jan Vacek a po faulu na Ptáčka srovnal stav T. Vacek. Branky: 7. a 26. Veselý, 60. Chlup 44. T. Zeidler, 76. Jan Vacek, 80. Tomáš Vacek. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Rynoltice: Kubínek -Švarc, T. Zeidler, Kotek ml., Vodseďálek (75. Pudil) - Jar. Vacek, Ptáček, Všetečka, Hanzl - Jan Vacek, Kotek st. (70. T. Vacek).

Na

Na malé umělé trávě se odehrál oboustranně bojovný zápas. Nám zpočátku nefungovala obrana, takže domáci několikrát prolétli až do našeho a po brejcích skórovali. Chvíli před poločasem se nám povedlo vstřelit kontaktní gól, kdy parádní rána Tomáš Zeidlera zapadla přesně do vinglu. Po přestávce byl již míč především na našich kopačkách a byli jsme podstatně aktivnější. Jenže se nám nedařilo proměňovat šance. Proto musel přijít trest a po dalším nedůrazu v obraně domácí navýšili na 3:1. Na posledních dvacet minut jsme všechny síly přesunuli do útoku, což se nám vyplatilo. Nejdřív po rohu konečně proměnil jednu ze svých mnoha šancí Jan Vacek a po faulu na Standu Ptáčka srovnal z přímého kopu Vacek Tomáš. V závěrečných minutách se ještě objevilo několik náznaků na šanci, skórovat se nám však již nepodařilo. Po děsivých prvních minutách v utkání, kdy jsme mohli inkasovat snad pět gólů, tak musíme bod z Harrachova brát všemi deseti.

6. kolo (2013/14) Rynoltice - Hejnice 4:0 (1:0)

23. 9. 2013

Bojovné utkání o každý metr hřiště, časté souboje a minimum souvislých akcí. Hned v 1. minutě domácí T. Vacek vyzkoušel pozornost gólmana Vykoukala, ale jinak se hrálo jen po šestnáctky a hra byla kvůli řadě soubojů často přerušována. Hostům se vydařil ve 30. snad jen jediný útok, ale gólem neskončil. Po bratrské spolupráci Vacků Jana s Tomášem padl první gól domácích, kdy Tomáš udělal ještě kličku na vápně a k tyči překonal brankáře. Víc se do poločasu neudálo. V 50. Martin Kotek ml. zkoušel lob z vápna, ale Vykoukala nepřelstil. Rozhodujícím momentem byl náš druhý gól v 71. minutě. Po centru Martina Švarce zprava zakončil přesně opět Tomáš Vacek. Gól nám pomohl, uklidnili jsme se a v rozmezí dalších třech minut vstřelili další dvě branky. V 75. parádní ranou ze 30 metrů Martin Švarc, a pak mířil přesně Jaroslav Vacek po rohu a odraženém míči. Rynoltičtí byli až do konce důraznější a dokázali odrážet hejnické pokusy úspěšně. Zatím mají Rynoltice z domácích zápasů skóre 12:0.

Branky: 38. a 71. Tomáš Vacek, 75. Švarc, 78. Jaroslav Vacek.

Rozhodčí: Marek, ŽK: 2:5. Diváků: 80. Rynoltice: Kubínek - T. Zeidler, M. Kotek ml., Hanzl, Švarc - Jar. Vacek, Všetečka, Ptáček, Vodseďálek - T. Vacek (80. Javůrek), Jan Vacek (82. Spurný).

5. kolo (2013/2014) Košťálov - Rynoltice 4:2 (1:0)

16. 9. 2013

Ve vyrovnaném duelu byli domácí přece jen bojovnější a lepší na míči, ale v poli byla hra vyrovnaná. V 5. minutě se objevil hostující A. Kotek sám před bránou, ale lob nenašel cíl. V 19. měli šanci po rychlém brejku domácí, na druhé straně Jar. Vacek hlavou po trestném kopu přehodil břevno. Ve 27. kopali trestný kop domácí a Janatova rána ze 25 metrů prošla zdí na 1:0. V závěru poločasu měl příležitost Jan Vacek, ale nasměroval ji mimo. Hned po přestávce domácí nastřelil břevno a nedovolili hostům dostat je pod tlak. Naopak vystřelil Sádek a Košťálov vedl 2:0. Rynoltičtí se dostali zpět do zápasu v 67., kdy po závaru dvakrát Kotek st. neprostřelil gólmana, až přiběhl jeho syn a propálil vše na 1:2. Domácí měli tříminutovku a v ní zahodili tři šance, ale krátce poté po centru Prousek zavěsil na 3:1. Hostům pomohlo prostřídání, a tím pádem začalo větší útočné snažení. Jenže do otevřené obrany se dostávali domácí snadněji a po přihrávce mezi beky navýšil Sádek na 4:1. Až pak se dostali ke slovu hosté a snížili Adamem Kotkem na 2:4.

Branky: 51. a 87. Sádek, 27. Janata, 78. Prousek - 67. a 89. A. Kotek.

Rozhodčí: Jacik, ŽK: 4:7. Diváků: 60.

Rynoltice: Kubínek - Švarc, M. Kotek ml., Zeidler (88. Javůrek), Všetečka -Jaroslav - Vacek, A. Kotek, Ptáček (58. Vodseďálek), Brauner, Hanzl (62. M. Kotek st.) - Jan Vacek

Starší přípravka - okresní přebor

11. 9. 2013

Také starší přípravka zahájila další ze svých sezón v okresním přeboru. Celkově se s vrstevníky popere o umístění na pěti turnajích.

Hned na prvním turnaji v Ruprechticích nebyli naši elévové poraženi a odvezli si diplom s odměnou za 1. místo.

V Rynolticích se předvedeme v sobotu 14. 9. 2013 od 10.00 hod., tak nás nezapomeňte přijít podpořit.

4. kolo (2013/14) Rynoltice - Jilemnice 5:0 (2:0)

8. 9. 2013

Deset úvodních minut byla vidět na Jilemnických snaha, ale postupně jsme se stále více prosazovali. Přebírali jsme iniciativu a byli pak celý zápas lepší. Utkání jsme měli pod kontrolou a jeden makal za druhého. Po první šanci Jana Vacka v 9. minutě se ve 26. protáhl z rohu vápna přes několik hráčů Adam Kotek a dal první branku. Za tři minutu vyslal střelce do volného prostoru Jan Vacek a znovu Adam Kotek zvýšil na 2:0. Hosté museli jen přihlížet a těsně před poločasem měl další možnost po centru T. Vacek. Po změně stran začali hosté opět aktivně, postupně ale znovu narůstal náš tlak a Jan Vacek po přihrávce Tomáše Zeidlera navýšil na 3:0. Z tlaku přišel rychlý protiútok a na jeho konci faul na Adama Kotka. Penaltu využil Martin Kotek ml. na 4:0. Na potupných 5:0 uzavřel Tomáš Zeidler po svém sólu přes tři hráče. „Zasloužené vítězství. Nedopustili jsme blamáž jako ve II. půli z minulého utkání s Lomnicí," potvrdil trenér Jaroslav Vacek st.

Branky: 26. a 29. Adam Kotek, 61. Jan Vacek, 67. Martin Kotek ml. z pen., 78. Tomáš Zeidler.

Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Rynoltice: Kubínek - T. Zeidler, M. Kotek ml., Hanzl, Švarc - Jaroslav Vacek, Všetečka, Ptáček, R. Zeidler (31. T. Vacek 80. Javůrek) A. Kotek, Jan Vacek (85. Rudolf).

3. kolo (2013/2014) Lomnice n. P. - Rynoltice 4:2 (1:2)

2. 9. 2013

Čtvrt hodiny se hrálo opatrně, ale v 17. minutě využil rychlý protiútok domácí Drahoňovský. Po brance jsme se zlepšili a měli převahu. Během dvou minut vstřelil Standa Ptáček po centrech Jaroslava Vacka a Romana Zeidlera dvě branky, kterými jsme domácí zaskočili a získali v utkání převahu. Ve stálém tlaku dvakrát pálil ze 20 metrů Tomáš Zeidler a velikou šanci na třetí gól měl Adam Kotek, který byl sám před brankářem. Jenže ve II. půli začali domácí více běhat a po dvaceti minutách srovnali skóre z rychlého protiútoku. Hned minutu nato zklamal v koncovce Martin Kotek ml. a chvíli na to po rohu těsně minul Martin Švarc. To jsme již míče jen nakopávali a hlavně jsme přestali bojovat. Závěr jsme svou nedisciplinovaností nezvládli a domácí nám vstřelili po přihrávce mezi beky a po rohu dva góly.

Branky: 17. a 84. Drahoňovský, 65. Heřmanský, 82. Čermák - 34. a 35. Ptáček. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 2:2. Diváků: 80. Rynoltice: Kubínek - Švarc, T. Zeidler, M. Kotek ml., Hanzl -  Jar. Vacek (70. Jan Vacek), Všetečka, Ptáček, Brauner - R. Zeidler (80. M. Kotek st.), A. Kotek,

2. kolo (2013/2014) Rynoltice - Frýdlant 3:0 (3:0)

25. 8. 2013

V domácí premiéře jsme podali kvalitní výkon. Frýdlant měl svoji šanci ve 13. minutě, kdy po chybné rozehrávce nastřelil tyč. My se dočkali za šest minut. Po kombinaci a přihrávce Kotka ml. zakončil gólově Jaroslav Vacek a vstřelil tak náš první gól v I. A třídě. V 31. zazlobil Frýdlant po rohu, ale po okamžitém kontru Jana Vacka měl štěstí. Pak ještě Tomáš Brauner zachytil malou domů, jenže nebyl v koncovce přesný. Další góly jsme tak přidali až chvíli před odchodem do šatny. Nejprve Standa Ptáček vykličkoval ve vápně vše a nedal Höflerovi šanci a po něm po další kombinaci zakončil z 18 metrů přesně Tomáš Brauner. Po přestávce jsme hráli více zezadu, nikam nespěchali a neotvírali hru. Pohlídali jsme si náskok, i když za cenu nesourodé hry, která byla ale oboustranná. Několikrát jsme ještě dokázali zahrozit, avšak už bez gólového efektu. I tak jsme si připsali první výhru v soutěži a pokračujeme dál bez inkasovaného gólu...

Branky: 19. Jaroslav Vacek, 40. Ptáček, 45. Brauner.

Rozhodčí: Trdla, ŽK: 4:2. Diváků: 100.

Rynoltice: Kubínek - T. Zeidler, M. Kotek ml., Hanzl, Švarc - Jar. Vacek, Všetečka (50. M. Kotek st.), Ptáček, A. Kotek - Brauner (80. Pudil), Jan Vacek (70. R. Zeidler).

1. kolo (2013/2014) Stráž p. R. - Rynoltice 0:0 (0:0) další výsledky, tabulka a příští kolo...

18. 8. 2013

V historicky prvním utkání Sokolu Rynoltice v I. A třídě jsme urvali cenný bod za remízu 0:0 na hřišti Stráže pod Ralskem.

Na našich i soupeřových kopačkách byla od počátku znát určitá nervozita z prvního utkání sezóny, nikdo nechtěl udělat chybu a zároveň na hřišti panoval vzájemný respekt. Domácí měli v mírné převaze jen náznaky kombinací, ale bez vyložených šancí.  Na začátku druhé půle jsme hru zlepšili a domácí jasně přehrávali. Na jejich hře byly znát obavy o dobrý výsledek. Po hodině hry se začaly střídat šance na obou stranách, bohužel se nám žádnou z dobrých příležitostí nepodařilo využít, na druhé straně nás pak výbornými zákroky podržel Matěj Kubínek a vychytal si první letošní nulu.

Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 1:6. Diváků: 100.

Rynoltice: M. Kubínek Švarc, Kotek ml., T. Zeidler, Hanzl Kotek st., Všetečka, Ptáček, Brauner Jan Vacek (73. Javůrek), Pudil (53. Jar. Vacek).