Okresní přebor starších přípravek: 1. a 2. kolo

24. 9. 2011

Letos poprvé jsme vstoupili s našimi mladými nadějemi do mistrovské soutěže. Každý víkend naši elévové nastupují k zápasům v soutěži starších přípravek. Výsledky zatím podle očekávání nejsou příliš příznivé. Je znát, že naše herní praxe je téměř nulová. Dále v soutěži starších přípravek mají pro letošek nastupovat ročníky 2001/2002, kdežto v našem týmu mají možnost hrát i ročníky 2003, 2004 i 2005. Výsledkům z prvních zápasů proto nemá cenu vůbec přikládat význam. Přesto je povzbudivé, že se s přibývajícími zápasy zlepšují. V prvních dvou duelech jsme hráli 6:19 s Krásnou Studánkou a 2:29 s Chrastavou. O týden později jsme pak prohráli už “jen“ 3:12 se Stráží n. N. a 1:6 s Hrádkem n. N., v tomto utkání se však za dílčí úspěch dá považovat poločasová remíza 0:0. Ještě asi pár „výklepů“ schytáme, nejdůležitější pro nás však je, že kluci se na každý další trénink nebo zápas těší. My pak máme radost, když můžeme sledovat, jak se postupně každý z nich zlepšuje. Další zápasy hrajeme v neděli 25. 9. 2011 ve Vratislavicích n. N., k prvnímu ryze domácímu zápasu pak nastoupíme příští týden v sobotu 1. 10. 2011 proti Frýdlantu a Hejnicím, tak se přijďte podívat a podpořit naše nové naděje.

Fotky z posledních dvou utkání si můžete prohlédnout níže. Díky patří panu Schlösingerovi.

Náhledy fotografií ze složky Přípravka - 2. kolo (Stráž, Hrádek)