Jdi na obsah Jdi na menu

Z Libereckého deníku...(43)

2. 6. 2010

Rynoltice - Rozstání 1:2 (1:1)
Domácí zahájili dobře a v 7. a 8. minutě se prezentoval Kotek. V 15. nastřelil Šálek hlavou břevno a v bojovném fotbalu měli hosté jen ojedinělé protiútoky. Hosté hráli o hodně, potřebovali vyhrát, i proto se často míče jen nakopávali a výsledkem byla nesourodá hra. Před poločasem domácí obrana chybovala, a tak Zerák musel trestat. Radost Rozstání trvala jen krátce. Po dlouhém autu se dostal míč ke Spurnému a ten byl nekompromisní. Ve vyrovnaném a bojovném zápase se stále hrálo nahoru - dolů. V 57. zahrávali hosté rohový kop, a protože ho měli dobře secvičený, sváteční střelec Čihula se dokázal prosadit. Po brance se hosté, vědomi si důležitosti duelu, zatáhli do obrany. Rynoltice se nadechly k náporu a závěr vyzněl jasně pro ně. Bylo to však bez přesného zakončení, i když dobré pozice několikrát byly.

Branky: 43. Spurný - 40. Zerák, 57. Čihula. Rozhodčí: Jaroslav Šubrt, ŽK: 1:0, 60 diváků. Rynoltice: Jan Vacek - Borsuk, Josef Kubínek, Šálek, Spurný  - Jan Kubínek, Brauner, Jar. Vacek, Rudolf, (70. Čermák)  - Kotek, T. Vacek. Rozstání: Šťastný - Tvrzník (65. Tomáš), Pomeisl, Botka, Mikeš - Čihula, Štajer, Passian, Jirouš - Zerák, Pavlů (80. Kozák).