Z Libereckého deníku...(28)

27. 4. 2010

Nové Město - Rynoltice
2:3 (1:1)
V boji a nakopávané se jako první prezentoval bombou z trestného kopu domácí R. Suk. Jeho rána ze 40 metrů byla nezadržitelná. Hra se přelévala od vápna k vápnu, ale bez šancí. Ve 41. přišel sporný moment, kdy po strkanici ve vápně domácích sudí zapískal penaltu pro Rynoltice. Z ní před poločasem Jarda Vacek srovnal. Bojovalo se dál a v 55. domácí Bruský sice střílel do prázdné brány, ale zachránil vše hostující bek skluzem. V 72. se přesto Město dočkalo a po vyhraném souboji Šindlera zavěsil Roček. Za dvě minuty nato mohli domácí pojistit náskok, jenže nařízenou penaltu Jalovičár zahodil. Když nepřišla pojistka, přišel trest a centrovaný míč zapadl za Kocourkova záda na 2:2. V samém závěru šli domácí do kolen, když se přes dva z nich proháčkoval Kotek a Rynoltice braly tři body.
Branky: 3. R. Suk, 72. Roček - 41. Jar. Vacek z pen., 81. Borsuk, 89. Kotek. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 2:2, ČK: 92. Kotek (R), 60 diváků. N. Město: Kocourek - Jiruše (85. Podrazil), Lakomý, R. Suk, L. Suk - Bartoš, Jalovičár, Bruský, Šindler - Černý, Roček. Rynoltice: Jan Vacek - Spurný, Stebelský, Jos. Kubínek, Borsuk (76. Kotek) - Steklý (84. Švarc), Jar. Vacek, Brauner, Hanzl (72. Jan Kubínek) - Čermák, T. Vacek.

celý článek na: liberecky.denik.cz/fotbal_region/frydlant-ma-petibodovy-naskok-nove-mesto-dole-ztra.html