Z Libereckého deníku...

20. 4. 2010

Rynoltice - Chrastava
1:0 (0:0)

Zápas měl dva rozdílné poločasy. V tom prvním byli lepší hosté, kteří nedokázali proměnit čtyři vyložené šance. Rynoltickým se nedařilo a gólmana ohrožovali jen z dálky. Ve druhém poločasu se domácí postupně rozehráli a vynutili si tlak trpělivou hrou. Hosté nebyli v kvalitním a technickém utkání tolik nebezpeční. Nakonec rozhodla až 84. minuta, kdy na hřišti již chyběl vyloučený chrastavský Mazánek. Po závaru a skrumáži dorazil míč do brány šťastný střelec Steklý.

Branka: 84. Steklý. Rozhodčí: Nešněra, ŽK: 4:4, ČK: 78. Mazánek (Ch), 70 diváků. Rynoltice: Jan Vacek - Spurný, Josef Kubínek, Stebelský, Borsuk -  Švarc, Jaroslav Vacek, Steklý, Čermák  -  Kotek (88. Jan Kubínek), Tomáš Vacek (86. Šálek). Chrastava: Kosař - Šipula, Trakal, Stránský, Rozmajzl - Chomout (86. Futó), Vávra, Mrija, Mazánek - Jahoda, Sochor.

Celý článek na: liberecky.denik.cz/fotbal_region/frydlant-ma-naskok-dva-body20100420.html