Jdi na obsah Jdi na menu

Z deníku...(39)

12. 5. 2010

Stráž p. R. - Rynoltice 2:1 (1:1)
Hosté byli do poločasu lepší, jenže domácí hned první trestný kop kopli ze 20 metrů přesně. Potom měli ještě jednu nebezpečnější střelu, ale to bylo z jejich strany vše. Rynoltice měly herní převahu a jejich útočné snažení bylo daleko nebezpečnější. Jen ta koncovka. Po půlhodině dokázal vyrovnat Švarc, který proměnil trestný kop ze 16 metrů. Druhá polovina utkání byla vyrovnaná, jenže Rynoltice dělaly směrem dozadu více chyb. V 64. minutě přišel dost důležitý moment. Hostující Hanzl běžel sám na branku. Kdyby sólo proměnil, asi by Rynoltice vyhrály. Hra, ve které nebyla nouze o tvrdé střety, se nadále přelévala. Pět minut před koncem chybovala obrana Rynoltických a po ztrátě míče dokázali domácí vstřelit vítězný gól. A zrodila se tak první jarní porážka hostů.
Branky: Branky: 4. Blaško, 85. Roll - 31. Švarc. Rozhodčí: Vachek. ŽK: 2:2, 80 diváků. Rynoltice: Jan Vacek - Spurný, Jos. Kubínek, Stebelský, Borsuk - Jan Kubínek, Steklý, Brauner, Hanzl - T. Vacek, Švarc (75. Šálek).

Celý článek na: liberecky.denik.cz/fotbal_region/premierova-vyhra-noveho-mesta20100511.html