Jdi na obsah Jdi na menu

3. kolo: Dubice - Rynoltice 1:2 (0:1)

31. 8. 2011

Dubice - Rynoltice 1:2 (0:1)

RYNOLTICE VYDOLOVALY NA TĚŽKÉM TERÉNU TŘI BODY. Vlevo Josef Kubínek z Rynoltic zastavuje domácího Pětiokého.

Naše mužstvo bylo poločas lepší a mělo zápas pod kontrolou. Ten se na těžkém, podmáčeném terénu hrál převážně mezi šestnáctkami. Ve 35. minutě se po rohovém kopu opřel hlavou do míče Martin Kotek a poslal nás do vedení. Několik střel hostů bylo nebezpečných, ale nic se neujalo, výborné zákroky totiž v bráně předvedl Matěj Kubínek ve svém prvním startu za A mužstvo. Ve druhém poločase se domácí postupně vybičovali k lepšímu výkonu, ale v 67. po dalším rohu a odraženém míči zvýšil Vodseďálek na 2:0. Domácí bojovali až do konce a deset minut před závěrem dokázali po centru hlavičkou snížit. Náš tým se však nedal přehrát a slušným výkonem si vedení udržel.

Branky: 80. Ráliš - 35. Kotek, 67. Vodseďálek.
 
Rozhodčí: Noháč, ŽK: 3:2. Diváků: 35.
 
Rynoltice: M. Kubínek - Rudolf, Steklý, Jos. Kubínek, Šimon (55. Torák) - Stebelský (70. Švarc), Kotek, T. Vacek, Vodseďálek - Resl (55. Borsuk), Jar. Vacek.
 

Náhradníci: Borsuk, Švarc, Torák, Spurný, Šálek, Vacek Jan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář