Jdi na obsah Jdi na menu

26. kolo: Bukovany - Rynoltice 0:2 (0:0)

20. 6. 2012

Bukovany – Rynoltice 0:2 (0:0)

V počáteční převaze neproměnil nejdřív Venca Borsuk ve 3., a pak Jan Vacek v 10. minutě své jasné šance. Měli jsme převahu a lépe kombinovali. Domácí měli jen nebezpečný brejk v 25. minutě. I ve II. půli jsme hráli dobře a po akci Jaroslava Vacka přes tři hráče a jeho přihrávce se po povození domácí obrany trefil Rudolf. V 62. nezasáhl před domácí brankou centr Kotek, nevyšel ani únik Javůrka s Rudolfem. Přesný nebyl ani Jan Vacek v 77. Domácí se poslední čtvrthodinu snažili něco s výsledkem udělat, více útočili a měli několik tvrdých střel. Jenže vše zmařil svým druhým gólem Rudolf, který vymotal obránce a položil si i gólmana. Střelec navíc propásl šanci na hattrick v poslední minutě.

Branky: 56. a 83. Rudolf. Rozhodčí: R. Pekař, ŽK: 1:1. Diváků: 60. Rynoltice: M. Kubínek – Švarc, Kotek (77. Spurný), T. Vacek, Šimon – Javůrek, Rudolf, Jar. Vacek, Borsuk – Jan Vacek (82. Šálek), Pudil.