Jdi na obsah Jdi na menu

25. kolo: Rynoltice - Bílá 4:2 (1:0)

12. 6. 2012

Rynoltice - Bílá 4:2 (1:0)

Favorita na postup jsme zaskočili od začátku dobrou hrou a slušnou kombinací. Ve 12. minutě se dostal po centru k míči Jan Vacek a přesně k tyči skóroval. Pak ještě T. Vacek nebezpečně vystřelil. Hra se odbývala mezi šestnáctkami a stále jsme dobře kombinovali, k čemuž přispělo i vyloučení hostujícího hráče. Bílá tak měla jen jednu střelu na branku ve 34. minutě. My jsme naopak stříleli často, ale gól už do poločasu nepadl. Vstup do II. půle opět vyšel lépe nám, když Lukáš Pudil nejprve využil rychlý protiútok efektním lobem a za pět minut po závaru zvýšil na 3:0 nekompromisní ranou na přední tyč. To nebylo z naší strany vše, protože Borsukovu střelu dorazil za záda Vítka Jan Vacek a bylo 4:0. Bílá kontrovala okamžitě, kdy Vopřátko přesně trefil trestný kop. V závěru pak ještě hosté snížili Škodou na 2:4, ale vedení jsme si už pohlídali. V zápase jsme podali jeden z nejlepších výkonů uplynulé sezóny, i díky tomu si na posledních deset minut mohl přijít užít svůj poslední zápas v kariéře i trenér Jaroslav Vacek st. Příjemné bylo také loučení a poděkování domácím fandům za podporu v uplynulém ročníku.

Branky: 12. a 65. Jan Vacek, 50. a 55. Pudil - 66. Vopřátko, 83. Škoda.

Rozhodčí: A. Brož, ŽK: 2:4, ČK: 27. J. Kovář (B). Diváků: 50.

Rynoltice: M. Kubínek - Švarc, Kotek, T. Vacek, Šimon - Javůrek (80. Jar. Vacek st.), Rudolf, Jar. Vacek ml., Borsuk - Jan Vacek, Pudil.