Jdi na obsah Jdi na menu

24. kolo: Rynoltice - Nová Ves 3:1 (1:1)

5. 6. 2012

Rynoltice – Nová Ves 3:1 (1:1)

Začátek patřil nám, ale šanci měl jen ve 12. minutě Jan Vacek. Vzápětí vyslali hosté tvrdou střelu z trestného kopu a po následném rohu se ze skrumáže prosadil Menšík. Vyrovnaná hra se pak odbývala mezi vápny, až ve 33. se dostal centr do vápna a tam se po závaru nejlépe zorientoval Šálek, takže bylo srovnáno.  Do vedení jsme mohli jít  ve 42., ale Borsuk svoji šanci neproměnil. Po přestávce jsme „přitlačili na pilu" a s přibývajícími minutami jsme byli čím dál nebezpečnější. Na šance to bylo 8:2, ale gólově se trefil v 65. Švarc, který vyslal z trestného kopu, dvacet metrů od brány, přesné torpédo. V 72. se Pudil proháčkoval středem přes tři hráče a zvýšil na 3:1. Stále jsme byli v tlaku a z něho se zrodil faul na Pudila v 80. minutě. Jenže penaltu Pudilovi gólman vyrazil a dorážka Jaroslava Vacka šla nad.

Branky: 33. Šálek, 65. Švarc, 72. Pudil – 14. Menšík. Rozhodčí: Barcuch, ŽK: 2:3. Diváků: 60.

Rynoltice: M. Kubínek – Švarc, Kotek, Šálek (67. Spurný), Šimon Javůrek, Jar. Vacek, Rudolf, (73. T. Vacek), Borsuk  – Jan Vacek, Pudil.