Jdi na obsah Jdi na menu

23. kolo: Jablonné – Rynoltice 1:4 (0:3)

29. 5. 2012

Jablonné – Rynoltice 1:4 (0:3)

Začali jsme aktivně a dobře. V 5. minutě vystřelil  nebezpečně Jaroslav Vacek a z následného rohového kopu byl přesný hlavou Martin Kotek. V tlaku jsme nepolevili a ve 12. zvýšil na 2:0 Tomáš Vacek, který hlavou proměnil křížný centr do vápna. Domácí měli své šance ve 22. a 43. minutě, ale brankář Kubínek byl na místě. Zápas jsme měli pod kontrolou a po dalším trestném kopu Jar. Vacka ze strany přidal Jan Vacek třetí gól. V úvodu druhé půle se pokoušeli domácí dvacet minut o tlak, více útočili a snažili se kombinovat, na což jsme odpovídali rychlými brejky do otevřenější obrany. Dvakrát z toho nic nebylo, až v 70. zakončil na 4:0 po rychlém protiútoku Jan Vacek. Když jsme z několika dalších útoků trefili jen tyč, měl poslední gólové slovo domácí Martin Kotek st., který uzavřel skóre na konečných 1:4.

Branky: 73. Kotek – 27. a 70. Jan Vacek, 5. Kotek, 12. T. Vacek. Rozhodčí: L. Bláha, ŽK: 3:2. Diváků: 60.

Sestava: M. Kubínek – Švarc, Steklý, Kotek, Šimon – Rudolf (70. Javůrek), Jar. Vacek, T. Vacek, Borsuk – Jan Vacek, Pudil.