Jdi na obsah Jdi na menu

13. kolo: Nová Ves - Rynoltice 2:4 (1:2)

9. 11. 2011

Nová Ves - Rynoltice 2:4 (1:2)

Domácí předváděli celý zápas lepší fotbal, ale od začátku zahazovali své šance a také na to doplatili. My jsme prakticky třikrát za poločas vystřelili a dali dva góly. Nejprve byl Karel Rudolf v malém vápně důraznější, sebral míč váhajícímu obránci a otevřel skóre. Podruhé se pak Tomáš Vacek v pohodě propracoval na hranici šestnáctky a poslal míč přesně k tyči na 0:2. Ves byla jalová v koncovce a především díky vynikajícímu výkonu našeho brankáře nedokázala skórovat. Až minutu před koncem rozhodčí odpískal sporný pokutový kop za faul, který se zdál být před vápnem, a z nařízené penalty snížil Janošík. Soupeř se dostal na kontaktních 1:2 a zdálo se, že utkání bude ještě dramatické. Proti byl ale Lukáš Pudil, který pět minut po přestávce potrestal chybu tragické domácí obrany. Ještě jednou se pak Nová Ves dostala na dostřel. Jenže nejlepší podzimní střelec našeho týmu Pudil nenechal o výsledku nikoho pochybovat. Znovu povolil obránci, aby si tak akorát prohlédl dvojku na jeho zádech a svým druhým gólem v zápase nás poslal do dvoubrankového vedení 2:4. Posledních dvacet minut přineslo veliký, ale zoufalý tlak domácích. Hrálo se na jednu bránu, většinou však po naše vápno. A když už se Ves propracovala do zakončení, vylámala si zuby na skvěle připraveném Matěji Kubínkovi, který jejich šance v pohodě pochytal. Na lavičce domácích si všichni rvali vlasy, když běžel Řezka sedmkrát sám na branku. Zklamali i další hráči, protože Matěj si ještě ke všemu uměl dobře postavit tyče a víc jak dva góly za záda pustit nechtěl.
Poslední zápas podzimní části sezóny 2011/2012 jsme zakončili vybojovanou výhrou proti asi nejlépe hrajícímu týmu v soutěži. Tři body z Nové Vsi jsou velice dobré a i díky nim v tabulce po podzimu přezimujeme na příjemném 5. místě se ztrátou pouhých 4 bodů na 1. příčku. Děkujeme všem, kteří nás v uplynulé části sezóny podporovali, a těšíme se opět na jaře.
Rynoltice: M. Kubínek - Stebelský, Jos. Kubínek, Šálek, Šimon - Rudolf, Kotek, Vodseďálek, Švarc - Pudil, T. Vacek.

Náhradníci: Torák, Borsuk, Stejkoza

Trenéři: Vacek Jar. st., Sehnal Pavel

Branky: 44. Janošík z pen., 60. Pošmourný - 50. a 65. Pudil, 22. Rudolf, 34. T. Vacek.

Rozhodčí: Kowalik, ŽK: 4:1. Diváků: 50.