Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2011

19. 12. 2011

Sokol Rynoltice - ELÉVOVÉ

Letos poprvé jsme vstoupili s našimi mladými nadějemi do mistrovské soutěže. Od září letošního roku každý víkend naši elévové nastupovali k zápasům v soutěži starších přípravek. Dohromady sehráli 10 utkání a výsledky zatím podle očekávání nebyly příliš příznivé. Bylo znát, že naše herní praxe byla téměř nulová. Dále v soutěži starších přípravek mají pro letošek nastupovat ročníky 2001/2002, kdežto v našem týmu mají možnost hrát i mladší ročníky, konkrétně 2003, 2004 i 2005. Výsledkům z prvních zápasů proto nemá cenu vůbec přikládat význam. Velkou většinu zápasů jsme na podzim prohráli, přišla však také jedna výhra a je velice povzbudivé sledovat, jak se kluci s přibývajícími zápasy zlepšují. To nejdůležitější pro nás však je, že se na každý další trénink nebo zápas obrovsky těší, což nás utvrzuje v této činnosti pokračovat. Velkou podporou jsou nám v tomto rodiče hráčů, kterým tímto chceme velice poděkovat. Dík patří také sponzorům, kteří nám pomáhají vytvářet pro kluky lepší fotbalové zázemí.

Vacek J. & J.