Zprávy z regionálních deníků - Liberecký a Českolipský deník

13. 4. 2010

Staré Splavy - Rynoltice
0:3 (0:1)

Jedna z prvních akcí v tlaku domácích skončila trefou po hlavičce Šálka. Rynoltice hrály dobře a po sérii rohů mělo být jasno. Domácí se ubránili a po půlce poločasu srovnali hru, navíc v jeho závěru nastřelili břevno. Ve druhé půli se Rynoltice po slabším úvodu dostaly opět do hry a po kombinaci s Jaroslavem Vackem přidal druhý „kus“ Brauner. Rynoltičtí se uklidnili a zkušeně si hlídali náskok. Ten umocnil v poslední minutě parádičkou Kotek, opět po spolupráci s Jaroslavem Vackem.

Branky: 7. Šálek, 70. Brauner, 90. Kotek. Rozhodčí: Pöschko, ŽK: 1:2, 40 diváků. Rynoltice: Jan Vacek - Jos. Kubínek, Stebelský, Šálek, Borsuk - Jan Kubínek (82. Spurný), Jar. Vacek, Brauner (90. Švarc) - Hanzl, T. Vacek (60. Kotek), Čermák.

Celý článek na: liberecky.denik.cz/fotbal_region/studanecky-jan-housa-rozstrilel-nove-mesto20100413.html