Jdi na obsah Jdi na menu

Z Libereckého deníku...(41)

19. 5. 2010

Rynoltice - Bukovany 0:2 (0:0)
Hrál se vyrovnaný a bojovný fotbal, sice nahoru - dolů, ale jen po šestnáctky a bez větších šancí. Střelba byla neúčinná, protože se rekrutovala ze střední vzdálenosti. Domácí mají velkou marodku, a tak se dostali jen do jediné šance, podobně jako hosté. Až v 75. minutě šťastný pokus hostujícího Kýčka byl přesný. Sice žádná rána, ale míč zapadl do branky. Po šesti minutách se osud Rynoltic naplnil. Po ztrátě míče přišel útok Bukovan se střelou, kterou sice gólman vyrazil, ale byl krátký proti dorážce. Rynoltičtí pak neměli sil si proti houževnatému soupeři vynutit tlak.

Branky: 75. Kýček, 81. Zelinka. Rozhodčí: Simmerová, ŽK: 2:0, 50 diváků. Rynoltice: Jan Vacek - Spurný, Jos. Kubínek, Šálek, Borsuk,  - Čermák, Hanzl (78. Rudolf), Steklý, Jan Kubínek - Kotek, T. Vacek.

zdroj: liberecky.denik.cz/fotbal_region/fotbal-fraska-jablonneho-proti-ruprechticim.html