Z Libereckého deníku - 23. kolo

1. 6. 2011

Rynoltice - Loko Česká Lípa
3:2 (2:1)

Domácí začali aktivně a po faulu na Zeidlera proměnil penaltu Jaroslav Vacek v 9. minutě. Hned nato vystřelil po protiútoku Pudil. Dvacet minut se hrálo nahorů - dolů ve velkém tempu, až musel domácí trenér Vacek své hochy krotit. Lípa měla tři šance, navíc ve 28. pálila do břevna. Domácí Resl pak zakončoval jen těsně vedle. Ve 29. přišla domácí chyba a v koncovce se nemýlil Černý, který srovnal. Ve 31. zahrával ze 40 metrů trestný kop Zeidler. Jeho střílený centr šel do klubka hráčů, kterým prolétl a zaskočil tak gólmana - 2:1. Rynoltice měly další šance, ale Švarc a Brauner po rychlých útocích byli nepřesní. Ve druhém poločase si domácí postupně vytvářeli tlak a dvakrát střílel Pudil. Jednou jeho ránu nedorazil Jar. Vacek, ve druhé pozici přehodil brankáře i branku. V 67. vyšla kombinace dvojici Stejkoza - Brauner a posledně jmenovaný dal na 3:1. Rynoltičtí měli více šancí, navíc proti oslabenému soupeři, který dohrával bez zraněného hráče a další náhradník nebyl. Přesto inkasovali, kdy Hanzl zahrál malou domů a dobíhající Černý trestal. Tím si domácí závěr zkomplikovali, ale v kvalitním fotbale zaslouženě dokormidlovali ke třem bodům.

Branky: 9. Jar. Vacek z pen., 31. Zeidler, 67. Brauner - 29. a 80. Černý. Rozhodčí: Marek, ŽK: 3:4. Diváků: 60. Rynoltice: Jan Vacek - Stebelský, Šálek, Steklý, Kubínek - Švarc, Jar. Vacek, Zeidler (35. Hanzl), Brauner (85. Borsuk) - Pudil, Resl (46. Stejkoza).