Jdi na obsah Jdi na menu

Z Libereckého deníku - 19. kolo

3. 5. 2011

Rynoltice - Dubá 3:1 (1:1)

Domácí hráli poločas proti silnému větru, takže hra byla nesourodá a plná nepřesností. Přesto v 5. minutě střílel z trestného kopu Jaroslav Vacek a Tomáš Vacek hlavou míč škrtnul do sítě. Hostům pomáhal vítr, proto s jeho pomocí měli víc ze hry. V 17. měli šanci hlavou po rohu a pak ještě dvě podobné situace. Nic nevytěžili, ale dvě minuty před půlí trestal jejich Kamarád nedorozumění obránce s brankářem na 1:1. Domácí se těšili po změně stran na pomoc větru, ale ten ustal.

Hosté v 52. měli velkou šanci, ale jejich hráč po úniku sám před brankářem zklamal. To bylo ze strany Dubé vše, protože Rynoltice již na hřišti vládly. Pomohly i změny v sestavě. V 70. byl faulován ve vápně Pudil a z penalty dostal domácí znovu do vedení Jaroslav Vacek. Rynoltice to ještě více nakoplo, více se tlačily, kombinovaly a nápor nakonec umocnil třetí brankou Tomáš Vacek po rohovém kopu.