Zimní příprava 2016

3. 3. 2016

Zimní příprava vrcholí. Po nabíhání kilometrů v lednu, jsme plynule přešli k práci s míčem a v únoru sehráli také dvě přátelská utkání. Nejdříve jsme se v rámci soustředění v Heřmanicích utkali s krajskými Doksy s nelichotivým výsledkem 0:4. Ve druhém zápase také se zástupcem krajského přeboru Bozkovem už byla hra o poznání lepší a v utkání jsme zvítězili 4:1 po třech brankách Tomáše Vacka a jednom zásahu Martina Kopice. V sobotu 5.3. ještě sehrajeme jeden přípravný zápas od 17.30 hod. na umělé trávě v Heřmanicích se zástupcem ústecké I.A třídy FK Rumburk. Do začátku sezony, pokud to počasí a terén dovolí, zbývá 14 dní. Z týmu je cítit, že si uvědomuje svou nelichotivou pozici v tabulce a bude snahou nás všech se ode dna co nejdříve odrazit. Vyšší ambice, než se v roce, kdy místní fotbalový klub slaví sedmdesátileté výročí, v soutěži udržet, mít nemůžeme. Víme, že jsme na podzim domácím fanouškům moc radosti neudělali, přesto věříme, že nás přijdete podpořit. Budeme s pokorou bojovat o každý bod.