Zhodnocení podzimní části FK Rynoltice“A“ mužstvo

21. 12. 2016

V létě, když jsem nastoupil k mužstvu jako nový trenér, přišel jsem s novým herním stylem a s některými novinkami v trénování. Pro kluky to bylo něco nového, což se projevilo na výsledcích v první polovině podzimní části. Snažili jsme se na tom pracovat a výsledky se začali dostavovat, až v druhé polovině podzimní části. Věřím, že po zimní přestávce přijdeme ještě lepší a silnější. Chtěl bych poděkovat, hráčům za jejich pracovitost, morálku nejen při trénincích, ale i v zápasech. Velké dík patří fanouškům, manželkám, přítelkyním za trpělivost, podporu, fandění, jak při domácích, tak i venkovních zápasech. Obrovské dík patří našim sponzorům společnostem KM Prona, Elektroslužby Karásek, Purum, Profi Regal, Errest, obci Rynoltice za financování zázemí a celkového chodu mužstva a pak především firmám Martin Čermák – Rynoltická pískovna a Inter Regal za nejvýznamnější finanční podporu k zajištění vybavení pro hráče a zimní přípravy. Chtěl bych za celé mužstvo všem popřát krásné svátky vánoční, do nového roku hodně štěstí, lásky, trpělivosti a zdraví.
                                                                                              trenér Petr Hruška