Jdi na obsah Jdi na menu

9. kolo (2012/2013): Rynoltice - Doksy B 7:3 (2:0)

16. 10. 2012

Rynoltice - Doksy B 7:3 (2:0)

Doksy se představily sice jako kombinační tým, ale zápas měl jednoznačný průběh pro domácí. V 10. minutě poslal Standa Ptáček přihrávku mezi beky a Roman Zeidler k tyči otevřel skóre. Hosté se dostali jen k vápnu, dál to nešlo. Zato domácí Jan Vacek zahodil vyloženou šanci, prázdnou branku netrefil ani Martin Kotek ml. Až před poločas vyjádřil převahu Martin Kotek st. přesnou hlavičkou po centru Romana Zeidlera. Rynoltice pokračovaly v kvalitním výkonu i po přestávce, ale ve 48. Jan Vacek, Roman Zeidler ani Martin Kotek ml. nedokázali prostřelil v šanci gólmana. To se povedlo po výskoku Stejkozovi, jehož hlavička po rohu byla přesná. Za minutu po rychlé kombinaci zvyšoval Roman Zeidler. Po dalším z rohů hlavičkoval Martin Kotek ml. a bylo 5:0. V 67. zkusil z půlky střelu Roman Zeidler a ta skončila na tyči. V 74. čerstvý Jakub Hanzl hlavičkoval po trestném kopu na 6:0. Až pak střelec hostů Kýček zachytil špatnou rozehru a vstřelil první gól Doks. Na to reagoval střelec domácích Roman Zeidler a rychlém protiútoku završil svůj hattrick. Domácí za tohoto stavu závěr trochu vypustili a dovolili hostům v posledních třech minutách dvakrát skórovat.

Branky: 10., 50. a 71. Zeidler, 43. M. Kotek st., 49. Stejkoza, 65. M. Kotek ml., 74. Hanzl 80. Kýček, 87. Picek, 90. Pilař.

Rozhodčí: Trešl, ŽK: 0:2. Diváků: 100.

Rynoltice: M. Kubínek - Švarc, Stejkoza, Jar. Vacek (76. Javůrek), Šimon (53. Steklý) - M. Kotek st., Ptáček, M. Kotek ml., Pudil - Jan Vacek (63. Hanzl), Zeidler.