Jdi na obsah Jdi na menu

4. kolo (2012/2013): Rozstání - Rynoltice 6:1 (4:0)

12. 9. 2012

Rozstání - Rynoltice 6:1 (4:0)

Oba týmy hrály útočně, ale střelecky se do poločasu prosadili jen domácí. V 6. minutě hlavičkoval po centru Jíra a bylo 1:0. Ve 21. faulovali hosté Rolla a z nařízené penalty jistil Passian. Ve 29. se předvedl individuální akcí Smrž a zakončil přesně k tyči. Poločasový účet dobře hrajících domácích uzavřel Jirouš, který před vápnem doslova vydoloval míč. My jsme předvedli řadu protiútoků, ale ty neměly koncovku. Po přestávce jsme se konečně trefili, když akci zakončil střelec Roman Zeidler. Pak byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen M. Kotek ml. a tím pádem na nějaké dorovnání skóre nebylo. Naopak domácí Smrž byl ve vápně faulován a z penalty se opět prosadil Passian. V závěru stanovil vysoké skóre v derby Roll, který hlavičkou vrátil do brány vyražený míč po předchozí střele.

Branky: 21. a 66. Passian (obě z pen.), 6. Jíra, 29. Smrž, 45. Jirouš, 82. Roll - 52. R. Zeidler.

Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 3:6, ČK: 60. M. Kotek st. (Ry). Diváků: 200.

Rynoltice: M. Kubínek - Švarc (46. Steklý), M. Kotek, T. Vacek, Borsuk (73. Javůrek) - Jar. Vacek, M. Kotek st., Ptáček, Pudil (46. Šimon) - Zeidler, Jan Vacek.