Jdi na obsah Jdi na menu

3. kolo (2012/2013): Rynoltice - Staré Splavy 4:1 (2:0)

4. 9. 2012

Rynoltice - Staré Splavy  4:1 (2:0)

Měli jsme dobrý vstup do zápasu. V 6. minutě využil rychlý průnik Lukáš Pudil a jeho střela k tyči byla gólová. Následovala šance kanonýra Romana Zeidlera, ale trefil se „až" ve 20. z 18 metrů Standa Ptáček. Soupeře jsme pustili za poločas jen k dvěma střelám (ve 23. a 32. min.). Dobrou možnost měl ještě Roman Zeidler po přihrávce Jana Vacka. Ve druhé půli začali hosté více bojovat, na hřišti přibylo soubojů a hra byla dost nesourodá. Pomohla nám akce z 65., kdy Jar. Vacek poslal míč za obranu, odkud Roman Zeidler přehodil gólmana na 3:0. Vzápětí předvedl rychlý protiútok a bylo 4:0. Hosté se dočkali, v 72. po brejku vstřelil čestný úspěch Vítek. Domácí odpověděli lobem Zeidlera, ale ten skončil na břevně, takže se třetí hattrick nekonal.

Branky: 65. a 67. Zeidler, 6. Pudil, 22. Ptáček  - 72. Vítek. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 3:4. Diváků: 80.

Rynoltice: M. Kubínek Švarc, M. Kotek, T. Vacek, Šimon Pudil, Ptáček, M. Kotek st., Jar. Vacek (80. Javůrek) Jan Vacek (75. Rudolf), Zeidler (85. Spurný).