Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo (2012/2013): Horní Police - Rynoltice 2:5 (0:2)

29. 8. 2012

Horní Police - Rynoltice 2:5 (0:2)

Zápas byl jednoznačnou záležitostí. Hned ve 3. minutě Jan Vacek orazil břevno a dorážku dostal do brány. Ve 4. měl šanci Martin Kotek st., pak zase Roman Zeidler. Domácí poškádlili brankáře jen ve 20. minutě. Vývoj utkání jsme měli pod kontrolou a po kombinaci zakončil na 2:0 Roman Zeidler. Stejný muž ve 47. dopravil centr do sítě potřetí. V 53. Jan Vacek vystihl malou domů a vedli jsme 4:0. V 67. dostal míč za obranu od Standy Ptáčka znovu Roman Zeidler a zkompletoval svůj hattrick. Po jasném vedení jsme ke konci polevili v koncentraci a dovolili domácím dva protiútoky, ze kterých snížili na konečných 2:5.

Branky: 73. a 78. D. Kalina - 44., 47. a 67. Roman Zeidler, 3. a 53. Jan Vacek.

Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 1:2. Diváků: 60.

Rynoltice: M. Kubínek - Spurný, Stejkoza, Jar. Vacek, Šimon - Borsuk, Ptáček, M. Kotek st., Pudil (58. T. Vacek) - R. Zeidler, Jan Vacek.