Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. kolo (2014/2015): Rynoltice - Cvikov 6:0 (5:0)

27. 4. 2015
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1804 Stráž p. R. Desná 4: 3 ( 1: 1) 80 DK, KR, dohrávka
Branky: Brož Zdeněk, Podroužek Michal, Košťál Tomáš, Špivák Roman - Kořínek Vratislav 2, Holman David; ŽK: 0 - Holman David, Ngueyen Khac Viet, Špaček David, Sekanina Filip; ČK: 0 - Moc Jan
 
A2A2101 Mimoň Kr. Studánka 1: 0 ( 1: 0) 30  
Branky: Bláha Martin; Rozhodčí: Marek Ondřej, Polák Petr, Lopuszynski Michal; Delegát: Fischer Karel; ŽK: 0 - Vajtr Jaroslav, Housa Jan
 
A2A2102 Hejnice B. Kostel 1: 0 ( 0: 0) 70  
Branky: Koťátko Tomáš; Rozhodčí: Kowalik Kryštof, Pekař Eduard, Vydra Jan;Delegát: Skalický Aleš; ŽK: Koťátko Tomáš, Matěcha Tomáš - Sedlmajer Tomáš
 
A2A2103 Frýdlant Stráž p. R. 4: 0 ( 1: 0) 100  
Branky: Stýbal Michal 2, Kutílek Pavel, Štrbák Jakub; Rozhodčí: Vydra Jan, Linhart Martin, Ouředník Pavel; Delegát: Šlechta Jaroslav; ŽK: Coufal Petr, Jelínek Tomáš, Částek Tomáš - Majer Jan, Košťál Tomáš
 
A2A2104 Rynoltice Cvikov 6: 0 ( 5: 0) 120  
Branky: Černý Lukáš 2, Čeřovský Lukáš 2, Vacek Jan, Hanzl Jakub;Rozhodčí: Bahník Martin, Nešněra Filip, Pavlů Milan; Delegát: Vosika Jiří; ŽK:Kotek Martin - Bobelák Tomáš, Coufal Eduard
 
A2A2105 VTJ Rapid Lomnice 2: 3 ( 0: 1) 40 DK
Branky: Soukeník Petr, Barbořák Radek - Drahoňovský Daniel 2, Zboroň Petr;Rozhodčí: Řeháček st. Lubomír, Tykva Lukáš, Ouředník Pavel; Delegát:Mazánek Karel; ŽK: Němec Matěj, Böhm Jaroslav - Kraus Pavel; ČK: Soukeník Petr - 0
 
A2A2106 Desná Harrachov 6: 0 ( 2: 0) 100  
Branky: Kořínek Vratislav 3, Pfeifer Michal, Holman David, Pivnička Michal;Rozhodčí: Zlatník Jakub, Havel Tomáš, Mařatka Karel; Delegát: Diringer Petr;ŽK: Holman David, Ngueyen Khac Viet - Kobr Jiří, David Martin, Trepera Slavomír
 
A2A2107 Mírová Doubí 0: 0  60  
Rozhodčí: Švec Martin, Hrbáček Jan, Urbánek Tomáš; Delegát: Rampáček Zbyněk; ŽK: Vrabec Jan, Rypl Dominik - Zradička Vojtěch
 




      * červeně označené výsledky jsou neoficiální 
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Lomnice 19 11 6 2 48: 24 39   ( 12)
 
2. Mimoň 19 11 4 4 47: 26 37   ( 7)
 
3. Frýdlant 18 11 2 5 55: 23 35   ( 5)
 
4. Hejnice 18 11 2 5 40: 29 35   ( 8)
 
5. B. Kostel 18 8 5 5 45: 26 29   ( 5)
 
6. Rynoltice 19 9 2 8 39: 30 29   ( 2)
 
7. Cvikov 19 8 5 6 39: 33 29   ( -1)
 
8. Stráž p. R. 19 8 2 9 32: 43 26   ( -1)
 
9. Doubí 19 7 4 8 29: 33 25   ( -2)
 
10. Kr. Studánka 19 8 1 10 33: 44 25   ( -2)
 
11. Desná 19 6 3 10 46: 60 21   ( -9)
 
12. Mírová 19 6 3 10 29: 51 21   ( -9)
 
13. VTJ Rapid 18 4 5 9 35: 47 17   (-13)
 
14. Harrachov 19 1 0 18 16: 64 3   (-24)
 


 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1805 B. Kostel VTJ Rapid 29.04. 17:30 ST Dohrávka
 
A2A1807 Hejnice Frýdlant 29.04. 17:30 ST Dohrávka
 
A2A2201 Kr. Studánka Mírová 02.05. 09:45 SO UMT Harcov
 
A2A2202 Doubí Desná 02.05. 17:00 SO UMT
 
A2A2203 Harrachov VTJ Rapid 02.05. 17:00 SO UMT
 
A2A2204 Lomnice Rynoltice 02.05. 17:00 SO .
 
A2A2205 Cvikov Frýdlant 02.05. 17:00 SO .
 
A2A2206 Stráž p. R. Hejnice 02.05. 17:00 SO .
 
A2A2207 B. Kostel Mimoň 02.05. 17:00 SO .
 

zdroj: http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/liberecky/souteze.asp?soutez=510A2A 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář