Jdi na obsah Jdi na menu

11. kolo (2013/2014) Stráž n. N. - Rynoltice 0:3 (0:1)

30. 10. 2013
Na špatném terénu se hrálo bojovné derby a hosté díky lepšímu pohybu domácí přehrávali. Po dvou náznacích rynoltických šancí se dostal do úniku jejich Ptáček a v koncovce nezaváhal. Hosté stále lépe kombinovali, domácí občas vystřelili a vždy dost nepřesně. Také ve druhé půli byli Rynoltičtí aktivní a po centru A. Kotka přidal druhý jejich úspěch Kotek st. hlavou. Za pár minut Ptáček vybídl Jana Vacka, který si důrazem poradil s obranou a zvýšil na 3:0 pro Rynoltice. V 75. ještě hostující Jan Vacek orazítkoval břevno a další velkou šanci Pudil zahodil. Domácí měli jedinou velkou možnost Hertíkem ke zkorigování stavu, ale míč z brankové čáry mu vykopl Švarc. Branky: 22. Ptáček, 60. M. Kotek st., 64. Jan Vacek. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 3:3. Diváků: 120. Stráž: Černý – Dostál, L. Oberreiter, Horáček, Matěcha, Hertík – Drašner, Michalík (75. Stolín), Kraus, Havlíček (46. J. Jirsa) – T. Oberreiter. Rynoltice: Kubínek – Švarc, M. Kotek ml., Všetečka, Jaroslav Vacek – M. Kotek st., Ptáček (85. Hanzl), A. Kotek, Brauner (70. Pudil) – Jan Vacek, T. Vacek (75. Zeidler).

Na špatném terénu se hrálo bojovné derby a hosté díky lepšímu pohybu domácí přehrávali. Po dvou náznacích rynoltických šancí se dostal do úniku jejich Ptáček a v koncovce nezaváhal. Hosté stále lépe kombinovali, domácí občas vystřelili a vždy dost nepřesně. Také ve druhé půli byli Rynoltičtí aktivní a po centru A. Kotka přidal druhý jejich úspěch Kotek st. hlavou. Za pár minut Ptáček vybídl Jana Vacka, který si důrazem poradil s obranou a zvýšil na 3:0 pro Rynoltice. V 75. ještě hostující Jan Vacek orazítkoval břevno a další velkou šanci Pudil zahodil. Domácí měli jedinou velkou možnost Hertíkem ke zkorigování stavu, ale míč z brankové čáry mu vykopl Švarc.