10. kolo (2012/2013): Bílá - Rynoltice 3:3 (0:2)

23. 10. 2012

Bílá - Rynoltice 3:3 (0:2)

Utkání se první poločas odehrál v naší režii. Hru jsme ovládli a domácí si s námi nevěděli vůbec rady. Jenže z několika gólových šancí jsme vytěžili do poločasu jen dvě branky. Nejprve potrestal chybu obrany přízemní střelou k tyči Jan Vacek, a pak se prosadil kanonýr Roman Zeidler. Když krátce po změně stran Roman Zeidler povozil na kolotoči domácí obranu včetně gólmana a nahrál do prázdné Janu Vackovi, vypadalo vše jasně. Bohužel si tohle zdání osvojil celý tým a naše aktivita zcela opadla. Domácí se chytili penaltou, kterou proměnili po hodině hry. Na naše kopačky se přilepila nervozita a začali jsme zbytečně bránit výsledek, což se nám krutě vymstilo. Za dalších osm minut Bílá snížila na rozdíl jediného gólu a za další dvě minuty bylo srovnáno. Během deseti minut jsme tak ztratili zápas, který se 60 minut vyvíjel naprosto v náš prospěch. Velmi hořce jsme si tak ověřili, že hrát se musí celý zápas.

Branky: 63. z pen., a 70. Jiránek, 72. Trepera - 22. a 46. Jan Vacek, 26. Zeidler.

Rozhodčí: Mareček, ŽK: 3:1. Diváků: 70.

Rynoltice: Kubínek - Švarc, Stejkoza, Jar. Vacek, Šimon - Kotek st., Ptáček, Kotek ml., Pudil (70. Rudolf) - Zeidler, Jan Vacek.