Aktuality

Příspěvky

16. kolo (2016/17): Košťálov - Rynoltice 0:5 (0:3)

13. 4. 2017

Zápas měl jednoznačný průběh, ve kterém se dost žlutilo (7:4). Rynoltice ovládly hru v celém zápase a měly ho pod kontrolou. Po dvou šancích Ptáčka a Kopice
skóroval první hlavou Jan Vacek a pak Kopic využil špatně zahranou malou domů.
Pak střelec selhal v obrovské šanci, ale před půlí dovršil vedení na 3:0 po dlouhém míči A. Kotek. Domácí neměli nic, jen několik zahraných rohů, až po hodině hry propásli svoji jedinečnou šanci. Hned na to je potrestal Trnka, který si dobře naběhl na zpětnou přihrávku do malého vápna a po rohu vše jistil Tomáš
Vacek parádní hlavou. Lépe pohybující se hosté hráli 35 minut přesilovku, ale nakonec také oni viděli červenou kartu. Byl to Peřina, který odstrčil faulujícího protihráče, který nešetrně zajel do gólmana.

Branky: 16. Jan Vacek, 20. Kopic, 44. A. Kotek, 63. Trnka, 83. T. Vacek. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 7:4, ČK: 55. Sládek – 90. Peřina. Diváků: 100. Rynoltice: Kubínek – Bláha, M. Kotek, Trnka, A. Kotek – Ptáček, Peřina, Kopic, Jan Vacek (73. T. Vacek) – T. Kotek, Čeřovský (64. Hanzl).

Zdroj: Libercký deník - M. Cihlář

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

15. kolo (2016/17): Rynoltice - Krásná Studánka 0:2 (0:1)

6. 4. 2017

Domácí sice měli herní převahu, jenže ta nebyla vyjádřena gólově. V koncovce zklamali zejména Trnka a Kopic, a tak stačil hostům odkop před vápno, odkud se trefil Smolák. Rynolticím nepomohlo ani prostřídání, ani v závěru hra na čytři útočníky. Všechno z jeich strany bylo brankově sterilní. Nakonec Studánka přidala pojistku po chybné rozehře a opět to byl Smolák. Při závěrečném domácím náporu nakonec skončila střela hostů na tyči.

Branky: 40. a 55. Smolák. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 2:2. Diváků: 150. Rynoltice: Jan Vacek - Bláha, M. Kotek, Trnka, Hanzl (60. M. Tvrzník) - Ptáček (67. T. Zeidler), M. Peřina (77. Dobrovolný), Kopic, T. Vacek- T. Kotek, A. Kotek

Utkání odloženo

24. 3. 2017

Jarní fotbalová sezóna začíná již zítra, my si však budeme muset ještě týden počkat, jelikož je hrací plocha na rynoltickém hřišti nehratelná a utkání s VTJ Rapid bylo odloženo!
Náhradní termín utkání je 19.4.2017 (středa) od 17 hodin na rynoltickém hřišti.
Těšit se můžete na příští "aprílovou" sobotu, kdy na domácím hřišti přivítáme Krásnou Studánku.17358668_1398624250201621_6255622933758154201_o.jpg

21. 12. 2016

V létě, když jsem nastoupil k mužstvu jako nový trenér, přišel jsem s novým herním stylem a s některými novinkami v trénování. Pro kluky to bylo něco nového, což se projevilo na výsledcích v první polovině podzimní části. Snažili jsme se na tom pracovat a výsledky se začali dostavovat, až v druhé polovině podzimní části. Věřím, že po zimní přestávce přijdeme ještě lepší a silnější. Chtěl bych poděkovat, hráčům za jejich pracovitost, morálku nejen při trénincích, ale i v zápasech. Velké dík patří fanouškům, manželkám, přítelkyním za trpělivost, podporu, fandění, jak při domácích, tak i venkovních zápasech. Obrovské dík patří našim sponzorům společnostem KM Prona, Elektroslužby Karásek, Purum, Profi Regal, Errest, obci Rynoltice za financování zázemí a celkového chodu mužstva a pak především firmám Martin Čermák – Rynoltická pískovna a Inter Regal za nejvýznamnější finanční podporu k zajištění vybavení pro hráče a zimní přípravy. Chtěl bych za celé mužstvo všem popřát krásné svátky vánoční, do nového roku hodně štěstí, lásky, trpělivosti a zdraví.
                                                                                              trenér Petr Hruška

13. kolo (2016/17): Rynoltice – Ruprechtice 1:1 (0:0)

13. 11. 2016

Domácí byli lepší na držení míče, jenže předfinální a finální přihrávky jim soupeř nedovolil. Hosté hráli organizovaně a nepustili Rynoltické k vážnějšímu ohrožení brány. Proti chytře bránícím Ruprechticím měli domácí jen dvouminutovku, ve které T. Vacek poslal trestný kop nad a stejný hráč po centru Trnky nepřelstil gólmana Holuba. Po dvou střelách na obou stranách přišel rychlý kontr Ruprechtic a čtyři hráči běželi na jednoho beka. Ten fauloval a z penalty Vrtal dostal hosty do vedení. Rynoltice musely útočit a po jednom z útoků šel k zemi Trnka a také za penaltu, z níž Tomáš Kotek srovnal stav. Dál pokračovala snaha domácích, jenže chytře hrající Ruprechtice je k ničemu vážnému nepustily. Navíc měly tutovku Průchou, při níž Rynoltice podržel gólman Jan Vacek.

Rynoltice – Ruprechtice 1:1 (0:0). Branky: 70. T. Kotek z pen. – 70. Vrtal z pen. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 2:3. Diváků: 70. Rynoltice: Jan Vacek – M. Kotek, Bláha, Trnka, Hanzl – Čeřovský, Ptáček (85. Jaroslav Vacek), Kopic, T. Kotek – T. Vacek, A. Kotek. Ruprechtice: Holub – Kesner, Pekař, Rampáček st., Morávek – Sochor, Rampáček ml. (46. Vrtal), Průcha, Šrajbr – Chwiedziuk, Antoš (80. Hořák).

12. kolo (2016/17): Rovensko pod Troskami - Rynoltice 0:3 (0:2)

1. 11. 2016

Domácí zápas nezvládli a jedinou možnost měli ve 41. minutě. A to hráli od 22. minuty přesilovku. Hosté ve 13. minutě otevřeli skóre po akci Trnky a koncovce T. Vacka. V oslabení dokázali hosté držet míč a být aktivnější. Po půl hodině zvýšil jejich náskok T. Kotek po faulu na T. Vacka. Domácí byli překvapení a následně i podráždění, proto již v první půli inkasovali pět žlutých karet. To se samozřejmě projevilo v dalších minutách, protože za fauly a mluvení odešli tři předčasně do kabin. Ale ani Rynoltice přesilovku neumí, a přestože se hrálo na polovině domácích, dokázaly skórovat jen z trestného kopu T. Vacka. V koncovce zklamali dvakrát Čeřovský a Kopic.

Branky: 13. a 70. T. Vacek, 30. T. Kotek z pen. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 8:1, ČK: 52. D. Malý, 54. L. Malý, 61. Koudelka – 22. Švarc. Diváků: 100. Rynoltice: Jan Vacek – Bláha (68. Jar. Vacek), M. Kotek, Trnka, Švarc – Hanzl, Ptáček, Čeřovský, Kopic – T. Vacek (73. Borsuk), T. Kotek.

11. kolo (2016/17): Rynoltice - Doubí 4:4 (2:2)

27. 10. 2016

V hektickém úvodu se strhla gólová přestřelka a za jedenáct minut bylo 2:2. Aktivnější Rynoltice pak novicem Trnkou nastřelily ještě tyč. Závěr půle tak trochu vyzněl pro Doubí, které hrálo na rychlé kontry. Domácí snahu o útočnou hru devastovaly v celém zápase hrubé chyby a Doubí vstřelilo góly na 4:2 po vniknutí do otevřené obrany a také tečovanou střelou. Rynoltické vrátil zpět do zápasu Trnka po rohu a posledních deset minut to byl jejich tlak po stálé útočné snaze. Doubí odolávalo do 90. minuty, kdy jeho hráč zahrál rukou. Z penalty Tomáš Kotek zajistil v bojovném utkání domácím alespoň remízu.
Branky: 6. a 90. z pen. T. Kotek, 10. Kopic, 68. Trnka – 1. Zeman, 11. Hájek, 50. Rydval, 67. Benda. Rozhodčí: Kowalik, ŽK: 2:3. Diváků: 50. Rynoltice: Jan Vacek – M. Kotek (67. Zeidler), Bláha, Trnka, Švarc – A. Kotek, Ptáček, Hanzl, Kopic – T. Kotek, Peřina. Doubí: Jirák – Beneš, Kabát, Suchomel, Kosiewicz – Novák, Urban, Benda (90. Matuna), Rydval – Zeman (86. T. Gruncl), Hájek.

10. kolo (2016/17): Desná - Rynoltice 3:3 (2:1)

22. 10. 2016

Hosté urvali bod v poslední minutě a zkazili domácím oslavy 70. výročí založení klubu.

V poli lepší Rynoltice sice po trestném kopu prohrávaly, ale po několika šancích přišel faul a proměněná penalta T. Kotkem. Jenže podskočení míče stoperem a následná chybka gólmana dostala domácí do vedení, které bylo navýšeno v 65. minutě po trestném kopu a trefě neobsazeného hráče. Rynoltice vsadily na útok a závěrečný tlak jim přinesl ovoce, kdy po výkopu vyhrál souboj Jan Vacek. Sázka na útočný risk hostům vyšel a v poslední minutě znamenal protiútok vyrovnání díky druhé trefě Tomáše Kotka.

„Vabank, kdy chodilo dopředu více hráčů, nám vyšel. Ale jinak nabízíme soupeři góly vlastními chybami," potvrdil trenér Jaroslav Vacek st.

Branky: 11. Skrutek, 43. Pivnička, 64. Kořínek – 26. z pen. a 90. T. Kotek, 81. Jan Vacek. Rozhodčí: P. Blaschke, ŽK: 3:3. Diváků: 300. Rynoltice: Škopek – Švarc, M. Kotek, Bláha, Hanzl – T. Kotek, Kopic, Ptáček (67. T. Vacek), Peřina (59. A. Kotek) – Čeřovský, Jan Vacek.